OC firmy / działalności gospodarczej Bronisze

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Na kondycję finansową i płynność każdego z przedsiębiorstw, oprócz strumienia zleceń, właściwej obsługi księgowej czy zaplecza kredytowego, wpływa w znacznym stopniu odpowiednio dobrane ubezpieczenie OC firmy bądź działalności gospodarczej. W Broniszach tego typu instrumenty dostępne są za pośrednictwem fullpolisa.pl, mającej dostęp do najlepszych ofert towarzystw ubezpieczeniowych o wysokiej wiarygodności na rynku.

  Ubezpieczenie OC dla firmy powoduje, że w razie wystąpienia roszczeń ze strony podmiotów poszkodowanych podczas wykonywania zlecenia, odpowiedzialność przeniesiona zostaje na ubezpieczyciela. Dzięki temu budżet przedsiębiorstwa jest bardziej stabilny, poprzez wyeliminowanie najbardziej niespodziewanych wydatków. Nietrudno jest bowiem przewidzieć popyt na swoje usługi i za pomocą odpowiednich zabiegów pobudzić go czy zrobić rekonesans i poznać ofertę konkurencji. Znacznie trudniej jest natomiast oszacować ewentualne szkody, występujące podczas realizowania zleceń i ich wysokość. Jak więc zabezpieczyć się przed ich kosztami?

  Firma, która posiada sprecyzowane oczekiwania, może skorzystać z bogatej oferty rozszerzeń, gwarantujących pokrycie skutków dodatkowych ryzyk przez ubezpieczyciela. Należą do nich m.in.:
  uszkodzenie mienia przechowywanego, kontrolowanego bądź ochranianego przez ubezpieczonego;

  • spowodowanie szkody przez podwykonawcę;
  • wystąpienie szkody podczas imprezy, organizowanej przez firmę;
  • szkody zaistniałe w przedmiotach należących do gości hotelowych (klauzula dla hoteli).

  Tego typu dodatkowych elementów umowy może być bardzo wiele. OC firmy czy działalności gospodarczej w Broniszach, proponowane przez fullpolisa.pl, każdorazowo uwzględnia najważniejsze ryzyka danego przedsiębiorstwa, odpowiadając profilowi jego działalności, dotychczasowej pozycji i możliwościom finansowym, związanym z koniecznością odprowadzania składki do ubezpieczyciela.

  Rozmawiając z Klientem, specjaliści wyszczególniają również każde z wyłączeń odpowiedzialności, co pomaga lepiej zrozumieć funkcjonowanie danej umowy ubezpieczenia i sprzyja unikaniu ewentualnych sporów w przyszłości. Nastawienie na wieloletnią współpracę musi bowiem opierać się na szczerości i zaufaniu obu stron transakcji. Takimi właśnie priorytetami kieruje się multiagencja fullpolisa.pl, proponując Klientom OC firmy i działalności gospodarczej w Broniszach.

  ZADZWOŃ

  609 103 308