OC firmy / działalności gospodarczej Ciechanów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Wdrażanie odpowiednich procedur, regularne szkolenie pracowników czy instalacje systemów bezpieczeństwa, to nie jedyne składniki aktywnego zarządzania ryzykiem. Równie ważne jest właściwie dopasowane OC firmy/działalności gospodarczej. W Ciechanowie swoje pośrednictwo w tym zakresie oferuje multiagencja fullpolisa.pl.

  Posiadając stosowne ubezpieczenie, chroni się firmę przed nieplanowanymi wydatkami, związanymi z naprawieniem szkód powstałych w wyniku wykonywanej pracy. W wielu przypadkach wypłata z polisy ratuje płynność finansową przedsiębiorstwa, które nie musi dzięki temu pokrywać kosztów z bieżących środków.

  Każde z towarzystw ubezpieczeniowych proponuje odmienną ofertę rozszerzeń, które mają za zadanie dodatkowo uzupełniać zakres ochrony. Można w ten sposób wzbogacić swoją polisę np. o OC za szkody pojawiające się podczas załadunku lub rozładunku towaru, za uszkodzenia powstałe w wynajmowanych lub dzierżawionych przez firmę nieruchomościach czy za szkody wynikające z pracy specjalistycznych maszyn, takich jak: młoty pneumatyczne, hydrauliczne czy kafary. Szczegółowa znajomość konkretnych ofert i regularne uzupełnianie wiedzy sprawia, że nasi specjaliści uczynią wybór najlepszego OC firmy lub działalności gospodarczej w Ciechanowie łatwiejszym. Oszczędność czasu, jaka powstanie dzięki załatwieniu wszystkich spraw w jednym miejscu (zamiast krążenia od jednego ubezpieczyciela do drugiego), może posłużyć realizowaniu zadań przedsiębiorstwa i skupieniu się na strategicznych inwestycjach, które dzięki zakupionej polisie będą stwarzać znacznie mniej ryzyk. Prezentując ofertę, kierujemy uwagę Klientów również na, różniące się między sobą, wyłączenia odpowiedzialności towarzystw.

  Fullpolisa.pl zapewnia bardzo szeroką ofertę, jednak zawsze pierwszym celem multiagencji jest poznanie oczekiwań i możliwości danej firmy. Dla każdego z Klientów bowiem inne czynniki odgrywają istotną rolę, co bierzemy pod uwagę. Zamiast zasypywać Państwa szeregiem rozmaitych ofert, przedstawimy jedynie te, które spełniają zdefiniowane podczas wstępnej rozmowy potrzeby. W miarę zmieniającej się sytuacji przedsiębiorstwa, możliwości finansowych czy obszaru działalności, proponować będziemy modyfikacje posiadanych ubezpieczeń, tak by zawsze odpowiadały one aktualnym okolicznościom. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują solidnego OC firmy lub działalności gospodarczej w Ciechanowie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308