OC firmy / działalności gospodarczej Garwolin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadząc firmę, warto zadbać o najważniejsze aspekty zarządzania ryzykiem. Oprócz organizowania szkoleń dla pracowników, zakupu i stałego monitorowania stanu urządzeń odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, swoją uwagę należy skupić również na zdobyciu jak najlepszego ubezpieczenia OC firmy/działalności gospodarczej. W Garwolinie dostępnych jest szereg atrakcyjnych rozwiązań, dostarczanych przez fullpolisa.pl.

  Chronią one przedsiębiorstwo przed samodzielnym pokrywaniem szkód, powstałych w wyniku wykonywanej pracy – zarówno dotyczących kontrahentów, jak i osób trzecich. Wypłaty od ubezpieczycieli pomagają więc w utrzymaniu płynności finansowej i realizacji założonych planów budżetowych firmy.

  Każda z propozycji uwzględnia także bogaty wachlarz rozszerzeń, uzupełniających zakres ochrony ubezpieczeniowej i dostosowujących polisę do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Mogą one dotyczyć np.: wynajmowanej nieruchomości, dzierżawionych maszyn, mienia pozostawionego przez klientów, strat finansowych czy niedostarczenia energii elektrycznej. Nasi specjaliści biegle poruszają się po meandrach ubezpieczeń firmowych, co pozwala im w szybki sposób odnaleźć najlepsze OC firmy lub działalności gospodarczej. Garwolin to jeden z obszarów naszych działań, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu. Zapewniamy, że będzie to znacznie szybsze i przyjemniejsze, niż samodzielna lektura obfitych, pisanych nieprzystępnym językiem ogólnych warunków umów ubezpieczenia i pozyskiwanie cen składek od każdego z towarzystw z osobna. Pokazując Klientowi oferty poszczególnych firm, poświęcamy uwagę także na wyłączenia odpowiedzialności, które różnią się w zależności od wybranego towarzystwa.

  Rozpoczęciem rozmów z fullpolisa.pl jest każdorazowo przedstawienie własnych potrzeb i oczekiwań. Na ich podstawie przedstawiciel multiagencji selekcjonuje interesujące oferty i dopiero wówczas – po odsianiu nieadekwatnych dla danego Klienta ubezpieczeń – prezentuje propozycje. Dobór rozwiązań „szytych na miarę” jest jedną z głównych zalet fullpolisa.pl Bierzemy również pod uwagę to, na jakim obszarze terytorialnym ma działać OC firmy/działalności gospodarczej – Garwolin, powiat, województwo, cały kraj? Jeżeli istnieje taka potrzeba, to zapewnić możemy również rozwiązania zapewniające ochronę poza granicami Polski, np. podczas służbowych podróży zagranicznych.

  ZADZWOŃ

  609 103 308