OC firmy / działalności gospodarczej Kołobrzeg

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda firma powinna posiadać podstawowe informacje, dotyczące ubezpieczeń OC. Polisy z tej grupy zapewniają ochronę w razie wyrządzenia szkody innym podmiotom w ramach wykonywanej działalności. Ze względu na coraz częstsze kierowanie przez klientów spraw do sądów i formułowanie przez nich roszczeń, posiadanie stosownego ubezpieczenia staje się powoli normą w większości dziedzin.

  Poszukując optymalnej ochrony w zakresie OC firmy lub działalności gospodarczej w Kołobrzegu, należy zasięgnąć informacji u przedstawiciela fullpolisa.pl. Dostęp do polis najbardziej zaufanych firm na rynku oraz możliwość elastycznego kształtowania umowy sprawiają, że każdy klient może otrzymać najlepszą opcję dla siebie.

  Czego dotyczą dodatkowe klauzule, proponowane przez firmy ubezpieczeniowe w OC dla firm?

  Podstawowy zakres polisy rozszerza się w sposób adekwatny do ryzyka, które charakteryzuje dane przedsiębiorstwo. Poszczególne klauzule dodatkowe związane są m.in. ze szkodami:

  • wynikającymi z przekazania producentowi półproduktów wadliwych;
  • powodującymi występowanie czystych strat finansowych;
  • związanymi z używaniem materiałów wybuchowych czy fajerwerków;
  • wyrządzonymi w instalacjach podziemnych.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Kołobrzegu może posiadać także franszyzę redukcyjną. Obniża ona co prawda kwotę wypłacanych odszkodowań o ustalony procent, ale jednocześnie wpływa na spadek ceny ubezpieczenia. Warto szczegółowo omówić ten temat z przedstawicielem, by być w pełni świadomym sposobu jej działania i dopiero wtedy podejmować decyzję o jej włączeniu lub nie. Oszczędność niewielkiej kwoty w momencie zakupu ubezpieczenia może bowiem w przyszłości poskutkować koniecznością samodzielnego pokrycia relatywnie dużej sumy (np. przy franszyzie 10% i szkodzie na 50 000 zł, udział własny wyniesie 5 000 zł).

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Kołobrzegu oferowane przez fullpolisa.pl

  Pracownicy multiagencji przed zaprezentowaniem zestawu ofert zbierają od klienta najważniejsze informacje, które pozwolą dobrać parametry proponowanych ubezpieczeń do jego potrzeb. Unika się dzięki temu zagrożenia, jakim jest kupno ubezpieczenia niepokrywającego najważniejszych ryzyk firmy. Otwarta rozmowa ze specjalistą może także pomóc w redukcji kosztów – znając specyfikę firmy, nie będzie on proponował rozszerzeń odpowiedzialności, które nie będą dopasowane do profilu jej działalności.

  ZADZWOŃ

  609 103 308