OC firmy / działalności gospodarczej Koszalin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Stały rozwój rynku ubezpieczeń sprawia, że regularnie pojawiają się nowe oferty o atrakcyjnym zakresie ochrony i konkurencyjnych składkach. Nie inaczej jest w przypadku polis OC firmy bądź działalności gospodarczej. W Koszalinie swoje usługi proponuje fullpolisa.pl, pomagając klientom dokonać szczegółowego przeglądu rynku.

  Odpowiedzialność cywilna deliktowa dotyczy czynów niedozwolonych, których dopuściła się firma w ramach prowadzonej działalności. Odpowiedzialność cywilna kontraktowa obejmuje natomiast szkody związane z nienależytym wykonaniem powziętego zobowiązania. Oprócz tych podstawowych wariantów, fullpolisa.pl może zaoferować również – w odpowiedzi na oczekiwania klienta – szereg rozszerzeń odpowiedzialności, dotyczących np. przeniesienia chorób zakaźnych.

  W jaki sposób można zapewnić sobie pełną ochronę ubezpieczeniową w OC działalności gospodarczej?

  Stworzenie kompleksowej polisy dla firmy opiera się w znacznym stopniu o analizę towarzyszących jej ryzyk i wpisanie ich do umowy w postaci klauzul dodatkowych. Warto przyjrzeć się im uważnie, ponieważ mimo opcjonalnego charakteru, część z nich może okazać się niezbędna w danej polisie OC firmy lub działalności gospodarczej. W Koszalinie działa bowiem wiele podmiotów, a każdy z nich wymaga innego zakresu ochrony. Dodatkowe klauzule mogą dotyczyć m.in. szkód:

  • w rzeczach, które ubezpieczony otrzymał celem wykonania usługi, np. naprawy bądź konserwacji;
  • związanych z opłaceniem demontażu wadliwych produktów;
  • w mieniu kontrolowanym przez osoby objęte ubezpieczeniem;
  • wynikających z emisji szkodliwych substancji do środowiska.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Koszalinie dostarczane przez fullpolisa.pl

  W fullpolisa.pl klienci posiadają dostęp do różnych rozwiązań, oferowanych przez cieszące się dużą renomą towarzystwa ubezpieczeniowe. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że podjęcie świadomej decyzji staje się znacznie łatwiejsze. Po wzięciu pod uwagę zakresu ochrony, wyłączeń odpowiedzialności czy dodatkowych rozszerzeń polis, proponowanych przez poszczególne firmy, oraz omówieniu tych aspektów z przedstawicielem, wybór staje się formalnością. Multiagencja zapewnia także sprawną obsługę posprzedażową i możliwość aktualizacji zakupionych rozwiązań ubezpieczeniowych w momencie, gdy na rynku pojawią się atrakcyjniejsze oferty.

  ZADZWOŃ

  609 103 308