OC firmy / działalności gospodarczej Kraków

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda działalność niesie za sobą charakterystyczne ryzyka, które przedsiębiorcy uwzględniają w planowaniu kosztów za dany okres. Trudno jednak przewidzieć, czy nieplanowane zdarzenia w ogóle będą miały miejsce, a jeśli tak – ile wyniosą roszczenia od poszkodowanych? Skutecznym narzędziem do zapewnienia sobie ochrony na taką ewentualność jest ubezpieczenie OC firmy lub działalności gospodarczej. W Krakowie dostęp do najlepszych rozwiązań na rynku zapewnia fullpolisa.pl. Multiagencja proponuje rozwiązania, które ściągają z firmy klienta odpowiedzialność cywilną i deliktową oraz mogą posiadać szereg atrakcyjnych rozszerzeń, dopasowanych do konkretnej działalności.

  O jakie ryzyka można poszerzyć firmowe ubezpieczenie OC?

  Przedstawiciele fullpolisa.pl rzetelnie informują klientów na temat dostępnych rozszerzeń odpowiedzialności w ubezpieczeniu ich przedsiębiorstwa. Każde z towarzystw posiada bowiem odrębny katalog klauzul dodatkowych, uzupełniających zakres ochrony. Mogą się w nich znaleźć m.in. następujące szkody:

  • związane z wprowadzaniem produktów do obrotu;
  • dotyczące nieruchomości użytkowanych przez ubezpieczonego w ramach najmu czy dzierżawy;
  • specyficzne dla branży hotelarskiej, związane np. z bagażem klientów;
  • dotyczące działalności zarobkowej w zakresie pomocy drogowej, holowania aut i podobnych usług.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Krakowie, przygotowane we współpracy ze specjalistą fullpolisa.pl, będzie obejmować te rozszerzenia, które są najważniejsze w branży klienta, natomiast pozbawione będzie zbędnych dodatków, które dla danej firmy nie są przydatne.

  Polisa firmowa może także posiadać franszyzę redukcyjną. Jest to wskaźnik procentowy, o który obniżone zostają wypłacane przez ubezpieczyciela świadczenia. Z pozoru może się to wydawać mało opłacalne dla firmy, gdy np. kilka tysięcy złotych musi ona uregulować samodzielnie. Warto jednak dokonać osobistej kalkulacji opłacalności tego rozwiązania, gdyż jego dobrą stroną jest obniżenie wysokości składki.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Krakowie dostarczane przez fullpolisa.pl

  Powierzenie multiagencji misji odnalezienie najlepszego ubezpieczenia dla swojej firmy to spora oszczędność czasu i wysiłku, które trzeba poświęcić by samemu poznać rozmaite oferty. Doświadczenie, które zdobyli przedstawiciele fullpolisa.pl, pozwala im niemal intuicyjnie dobrać polisę do konkretnego przedsiębiorstwa, konsultując z klientem poszczególne aspekty i dając mu kilka wariantów do wyboru.

  ZADZWOŃ

  609 103 308