OC firmy / działalności gospodarczej Krosno

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadzenie firmy bez solidnej polisy OC można porównać do jeżdżenia samochodem, w którym ubezpieczenie wygasło lub nie zostało w ogóle zakupione. Ewentualna szkoda musi bowiem zostać w całości pokryta przez przedsiębiorstwo, niezależnie od jej wartości czy okoliczności, które towarzyszyły zdarzeniu.

  Przy wykonywaniu dużych zleceń, skutki ewentualnych błędów bądź niedopatrzeń mogą w znaczny sposób naruszyć budżet firmy. Poszukując odpowiedniego dla siebie ubezpieczenia OC firmy lub działalności gospodarczej w Krośnie, warto skontaktować się z multiagencją fullpolisa.pl. Jej przedstawiciel zaprezentuje wariant ochrony adekwatny do potrzeb konkretnego klienta.

  O jakie ryzyka można poszerzyć OC w firmie?

  Dobieranie optymalnej polisy dla danego przedsiębiorstwa opiera się w dużej mierze o włączanie klauzul dodatkowych. Wzmacniają one udzielaną ochronę o newralgiczne, z punktu widzenia właściciela firmy, ryzyka. Obejmować mogą m.in. szkody:

  • wyrządzone osobom zatrudnianym przez przedsiębiorstwo;
  • związane z użyciem fajerwerków i/lub materiałów wybuchowych;
  • spowodowane użytkowanymi młotami pneumatycznymi i innym ciężkim sprzętem;
  • mające miejsce podczas jazd próbnych.

  Dzięki doświadczeniu i wiedzy jej pracowników, kupowane w fullpolisa.pl OC firmy lub działalności gospodarczej w Krośnie będzie zawierać jedynie te dodatki, które mogą okazać się przydatne w danej firmie. Multiagencja nie oferuje klientom ubezpieczeń, z których ci nie mają szansy skorzystać, ze względu na zakres niedopasowany do ich działalności.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Krośnie dostarczane przez fullpolisa.pl

  Multiagencja posiada dostęp do ofert czołowych ubezpieczycieli w kraju. Przedstawiciele modelują wspólnie z klientem kształt proponowanego rozwiązania, tak by odpowiadało ono problemom, z jakimi spotyka się jego przedsiębiorstwo oraz by poziom składki znajdował się na akceptowalnym poziomie. Szeroki wachlarz możliwości niejednokrotnie zaskakuje naszych klientów i ułatwia podjęcie najlepszej możliwej decyzji.
  Kontaktując się z fullpolisa.pl mogą Państwo zaoszczędzić swój cenny czas, ponieważ otrzymają Państwo jednorazowo wszystkie niezbędne informacje na temat możliwości zabezpieczenia interesów firmy, nie musząc odwiedzać licznych biur ubezpieczycieli i samodzielnie rozszyfrowywać zawiłości ich ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308