OC firmy / działalności gospodarczej Mazowieckie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda firma, niezależnie od branży, może zostać pociągnięta do odpowiedzialności deliktowej lub kontraktowej. Bez posiadania stosownej polisy, roszczenia zaspakajać trzeba z bieżących środków. Skuteczną ochronę finansową przed tego typu sytuacjami zapewnia dobrze dobrane OC firmy lub działalności gospodarczej. W Mazowieckiem dostęp do ofert wiodących ubezpieczycieli zapewnia fullpolisa.pl, umożliwiając dokładne zapoznanie się z rynkiem. Analiza wielu różnorodnych rozwiązań sprawia bowiem, że łatwiej jest podjąć w pełni przemyślaną decyzję.

  Dodatkowe klauzule w OC działalności gospodarczej

  Podstawowy zakres polisy można poszerzyć o opcjonalne ryzyka, czyli tzw. klauzule dodatkowe, odpowiadające szczegółowej charakterystyce przedsiębiorstwa. OC firmy i działalności gospodarczej w Mazowieckiem, proponowane przez fullpolisa.pl może obejmować również odpowiedzialność za szkody:

  • związane z pokryciem kosztów demontażu wadliwych produktów;
  • powstałe wskutek niedostarczenia energii lub spowodowane przez dostarczoną energię;
  • w przedmiotach, które ubezpieczonemu powierzono by wykonał usługę, np. naprawę czy konserwację;
  • spowodowane przez podwykonawców.

  Powyższe przykłady stanowią jedynie niewielką część dostępnych klauzul. W niektórych polisach ochroną objętych jest nawet kilkadziesiąt dodatkowych ryzyk, co uzależnione jest od specyfiki danej działalności, posiadanego sprzętu i innych uwarunkowań. Szczegółowych informacji na temat działania takich rozszerzeń udzielają przedstawiciele, informując także rzetelnie o wyłączeniach odpowiedzialności towarzystw.

  Pomagają oni także w zweryfikowaniu, które firmy posiadają dane ryzyko w podstawowym zakresie ochrony, a w których trzeba je dodatkowo wykupić. Multiagencja oferuje również specjalne ubezpieczenia zawodowe, przygotowane dla reprezentantów danej profesji, jak np. OC lekarza, przewoźnika czy adwokata.

  OC firmy i działalności gospodarczej w Mazowieckiem za pośrednictwem fullpolisa.pl

  Przedstawiciele multiagencji stawiają sobie za cel dobranie zakresu ochrony dokładnie do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Zapewnia to bezpieczeństwo finansowe w najtrudniejszych sytuacjach oraz umożliwia uniknięcie płacenia za niepotrzebne w danej firmie dodatki. Zaletą korzystania z fullpolisa.pl jest również brak konieczności samodzielnego telefonowania do wszystkich firm z osobna i poświęcania mnóstwa czasu na spotkania z przedstawicielami.

  ZADZWOŃ

  609 103 308