OC firmy / działalności gospodarczej Milanówek

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Dla jak najlepszego funkcjonowania działalności gospodarczej, ważna jest współpraca ze specjalistami w dziedzinie prawa, księgowości, BHP czy ubezpieczeń OC firmy/działalności gospodarczej. W Milanówku za ten ostatni punkt odpowiada multiagencja fullpolisa.pl, przygotowująca dla Klientów szerokie pakiety umów, chroniących przed najistotniejszymi ryzykami.

  Roszczenia, z którymi występują poszkodowani klienci lub osoby trzecie, spędzają sen z powiek wielu przedsiębiorców. Wysokie odszkodowania, niejednokrotnie zaburzające stabilność finansową firmy, można scedować na ubezpieczyciela poprzez zakup stosownej polisy OC.

  Obecność rozszerzeń stwarza okazję do skomponowania polisy dokładnie dopasowanej do indywidualnych oczekiwań, będącej odpowiedzią na potrzeby konkretnej firmy. Takie ryzyka mogą dotyczyć między innymi następujących szkód:

  • związanych z użytkowaniem sprzętu firmowego;
  • dotyczących wynajmowanego lokalu;
  • zaistniałych na wyposażeniu, nabytym poprzez leasing, najem, dzierżawę itp.;
  • wyrządzonych na mieniu Klienta, pozostawionym firmie w celu wykonania usługi, np. naprawy.

  W zależności od poziomu ryzyka w danym przedsiębiorstwie, eksperci fullpolisa.pl pomagają dobrać optymalny kształt OC firmy i działalności gospodarczej w Milanówku lub okolicach. Każda firma jest inna od pozostałych i posiada inne zagrożenia, na co przedstawiciele multiagencji zawsze zwracają szczególną uwagę. Otwarcie informują Klientów również na temat wyłączeń odpowiedzialności – sytuacji, które czasem budzą spore emocje, a których można łatwo uniknąć, tłumacząc je szczegółowo już na etapie zawierania umowy.

  Nastawienie na długoletnią współpracę skutkuje również brakiem ograniczeń w obsłudze aktywnych polis. Ofertę ubezpieczeniową można, w miarę zmiany sytuacji przedsiębiorstwa, modyfikować – tak by zawsze posiadać optymalną ochronę. Współpraca z multiagencją to także okazja do bycia zawsze na bieżąco z ofertą rynkową, ponieważ do takiej instytucji jak fullpolisa.pl nowinki od ubezpieczycieli docierają w pierwszej kolejności. Dostęp do wielu ofert, to jeszcze jedna korzyść – możliwość uzyskania zawsze najatrakcyjniejszej ceny. Koniec z przepłacaniem za OC firmy lub działalności gospodarczej w Milanówku – specjaliści fullpolisa.pl przedstawią jedynie konkurencyjne oferty! Dotyczy to również zawodów, w których istnieje obowiązek posiadania tego typu ubezpieczenia.

  ZADZWOŃ

  609 103 308