OC firmy / działalności gospodarczej Nowy Dwór Mazowiecki

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadząc przedsiębiorstwo, większość osób poszukuje partnerów – specjalistów, pomagających w obsłudze podatkowej, renowacji posiadanych urządzeń, formułowaniu umów z kontrahentami czy dostarczaniu najlepszego ubezpieczenia OC firmy/działalności gospodarczej. W Nowym Dworze Mazowieckim swoje usługi oferuje fullpolisa.pl, zapewniając szeroki dostęp do wiodących na rynku ofert i dostosowując je do konkretnego Klienta.

  Skrojona na miarę polisa OC to gwarancja skutecznej ochrony przed nieplanowanymi wydatkami, powstałymi na skutek szkód wyrządzonych innym podmiotom podczas wykonywania codziennych prac i zleceń. Ochrona ubezpieczeniowa skutkuje bowiem przeniesieniem odpowiedzialności na ubezpieczyciela, który do pokrycia szkód wykorzysta aktywną sumę ubezpieczenia. Dzięki temu budżet przedsiębiorstwa pozostanie nienaruszony również wtedy, gdy okoliczności ułożą się w niekorzystny dla niego sposób. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz prosimy o kontakt osoby poszukujące OC firmy lub działalności gospodarczej w Nowym Dworze Mazowieckim.

  Każda z firm ubezpieczeniowych daje Klientom możliwość skorzystania z rozszerzeń, będących atrakcyjnym dodatkiem i pozwalających na dostosowanie umowy do indywidualnych potrzeb. Mogą one dotyczyć m.in.: organizacji imprez, wypożyczonego od innych podmiotów sprzętu, szkód wyrządzonych przez pracowników podczas zagranicznych podróży służbowych czy mienia pozostawionego przez Klienta w warsztacie, pralni itp. Staranne dobranie zakresu ryzyk w dodatkowych klauzulach do prowadzonej działalności to ważny aspekt podczas wybierania ubezpieczenia. Przodują w tym przedstawiciele fullpolisa.pl, gwarantujący indywidualne traktowania każdego z Klientów.

  Istnieje szereg zawodów, takich jak np.: architekt, księgowy, pośrednik nieruchomości i wiele, wiele innych, które mają obowiązek posiadania branżowego OC. Tego typu oferty również znaleźć można w fullpolisa.pl.

  Uważamy, że najgorszy możliwy moment na poznanie wyłączeń, stosowanych w umowach ubezpieczenia, to zgłoszenie się po wypłatę odszkodowania. Z tego względu informujemy Klientów o wyłączeniach odpowiedzialności towarzystwa jeszcze przed zakupem polisy. Jeżeli OC firmy lub działalności gospodarczej w Nowym Dworze Mazowieckim, to tylko za pośrednictwem fullpolisa.pl!

  ZADZWOŃ

  609 103 308