OC firmy / działalności gospodarczej Olsztyn

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Troszcząc się o harmonijny rozwój swojego przedsiębiorstwa i chcąc zapewnić stały dopływ środków na rozwój, warto skorzystać z ubezpieczenia OC firmy lub działalności gospodarczej. W Olsztynie szeroki zakres tego typu umów dostępny jest w fullpolisa.pl. Pozwalają one przenieść odpowiedzialność cywilną przedsiębiorstwa, związaną z realizowanymi pracami, na towarzystwo ubezpieczeniowe.

  Znacznie prościej jest bowiem przewidzieć w budżecie środki na opłacenie składki za polisę i mieć problem z głowy, niż samodzielnie wypłacać odszkodowania osobom lub firmom, które ucierpiały wskutek przypadkowego błędu lub awarii maszyny, należącej do przedsiębiorstwa.

  Rozszerzenia odpowiedzialności towarzystwa w OC dla działalności gospodarczej

  Klauzule dodatkowe, które można zawrzeć w polisie, wyraźnie określają kształt ochrony i pomagają dobrać ubezpieczenie do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Warto poznać ich zakres i wyłączenia odpowiedzialności, w czym chętnie pomoże przedstawiciel fullpolisa.pl. Oto przykłady szkód, które mogą być objęte klauzulami dodatkowymi w ubezpieczeniu OC firmy lub działalności gospodarczej w Olsztynie:

  • powstałe w mieniu pozostającym pod kontrolą ubezpieczonego podmiotu;
  • spowodowane przez wynajętych podwykonawców;
  • powstałe poza granicami Polski (dostępnych jest kilka wariantów, w zależności od terytorium działania);
  • wyrządzone w podziemnych instalacjach.

  Oferta rozszerzeń do polisy różni się w zależności od wybranego ubezpieczyciela, dlatego warto rzetelnie odpowiedzieć na pytania, które zada specjalista fullpolisa.pl podczas rozmowy na temat firmy. Znając specyfikę jej działania, będzie on mógł – dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu – przedstawić oferty z najlepszymi klauzulami dodatkowymi.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Olsztynie oferowane przez fullpolisa.pl

  Zgłaszając się do multiagencji po ofertę, można spodziewać się otrzymania kilku konkurencyjnych wariantów ubezpieczenia, z wyszczególnioną składką, zakresem ochrony czy dodatkowymi klauzulami. Przedstawiciel pokrótce objaśni sposób działania każdej z polis, odpowiadając przy tym na pojawiające się pytania klienta. Wybór spośród wielu rozwiązań znacznie ułatwia podjęcie świadomej decyzji.

  Oferta fullpolisa.pl obejmuje także ubezpieczenia zawodowe OC, m.in. dla członków władz spółki kapitałowej, biegłych rewidentów czy prawników.

  ZADZWOŃ

  609 103 308