OC firmy / działalności gospodarczej Płock

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadzenie działalności gospodarczej bez właściwego zabezpieczenia się od odpowiedzialności deliktowej i kontraktowej, prowadzić może do powstania znacznych roszczeń ze strony kontrahentów i osób trzecich, które zaspokoić trzeba będzie z bieżących środków przedsiębiorstwa. Idealnym rozwiązaniem, chroniącym przed takimi zdarzeniami od strony finansowej, jest OC firmy i działalności gospodarczej. W Płocku i wielu innych, okolicznych miejscowościach tego typu ubezpieczenia oferuje fullpolisa.pl. Obejmują one zarówno szkody powstałe w wyniku czynu niedozwolonego, jak i wskutek nieprawidłowego wykonania powziętych zobowiązań.

  W zależności od prowadzonej przez Klienta działalności gospodarczej, specjaliści fullpolisa.pl zwrócą uwagę na najgroźniejsze w danej dziedzinie ryzyka i możliwe warianty dodatkowe umów. Posługując się zgromadzonym doświadczeniem i znajomością rynku, pomagamy Klientom uniknąć maratonu „od firmy do firmy” i ryzyka opłacania zbyt wysokiej składki, kiedy dostępna jest konkurencyjna oferta. Fullpolisa.pl to także stała obecność specjalistów przy telefonach i monitorach komputerów, podczas gdy stacjonarne biura ubezpieczeniowe są nieczynne. OC firmy/działalności gospodarczej z Płocka może działać na terenie całej Polski, a nawet w wielu krajach zagranicznych, jeżeli charakter prowadzonej działalności tego wymaga. Zakresem ubezpieczenia może być objęta np. odpowiedzialność za wprowadzenie do obrotu wadliwego produktu i powstałe w wyniku tego szkody, czy odpowiedzialność za zniszczenie ruchomości osób trzecich (wykorzystywanych na podstawie najmu, leasingu, dzierżawy itp.) i wiele innych ryzyk.

  Chcąc znaleźć najlepsze OC firmy lub działalności gospodarczej w Płocku, warto poznać ofertę fullpolisa.pl. Multiagencja posiada bowiem aktywne umowy z czołowymi graczami rynku ubezpieczeniowego, a swoją działalność opiera na idealnym dopasowaniu oferowanych polis do potrzeb i wymagań swoich Klientów. Każda z firm, która złoży zapytanie, otrzyma wachlarz możliwości, uwzględniających najważniejsze dla siebie ryzyka. Przygotowane propozycje różnić się będą m.in. pod kątem dodatkowych wariantów, spośród których wybrać można te, które dla danej działalności mogą odegrać największą rolę. Uwzględniamy przy prezentacji ofert również wyłączenia odpowiedzialności, które obowiązują w ofercie poszczególnych towarzystw.

  ZADZWOŃ

  609 103 308