OC firmy / działalności gospodarczej Szczecin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Istnieje kilka podstawowych ryzyk, przed którymi ochrania solidna polisa OC firmy. Jedno z nich to konieczność zaspokojenia roszczeń, z którymi zwracają się do firmy inne podmioty, a które wynikają ze szkód na mieniu lub osobie, które firma wyrządziła.

  Odpowiedzialność deliktowa i kontraktowa to podstawowe punkty ubezpieczenia OC firmy lub działalności gospodarczej. W Szczecinie działa multiagencja fullpolisa.pl, która oferuje także atrakcyjne rozszerzenia ochrony, dające większy komfort klientom. Dostęp do wszystkich czołowych ofert pozwala bowiem na dobranie polisy idealnie odpowiadającej potrzebom danego przedsiębiorstwa.

  Sposoby na dopasowanie ochrony ubezpieczeniowej do konkretnych potrzeb firmy

  Przedstawiciele fullpolisa.pl pomagają dobrać zakres polisy indywidualnie do danego przedsiębiorstwa. Dzięki temu OC firmy lub działalności gospodarczej w Szczecinie zawiera najważniejsze dla klienta ryzyka, a pozbawione jest zbędnych dodatków, nieprzydatnych w danej branży czy przy określonym zasięgu terytorialnym. Klauzule dodatkowe mogą być związane m.in. ze szkodami:

  • spowodowanymi użyciem materiałów wybuchowych oraz fajerwerków;
  • wyrządzonymi w instalacjach podziemnych;
  • przekraczającymi gwarantowane sumy, przewidziane w obowiązkowym OC;
  • mającymi miejsce poza Polską (dostępnych jest kilka wariantów).

  Przedstawiciele multiagencji posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, pozwalające szybko i sprawnie omówić z klientem najważniejsze kwestie i przedstawić możliwe warianty ubezpieczenia. Uwzględnią oni także wpływ ewentualnego włączenia franszyzy redukcyjnej na wysokość składki oraz objaśnią sposób jej działania.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Szczecinie dzięki fullpolisa.pl

  W rozmowach z klientami przedstawiciele multiagencji starają się z początku ocenić profil ryzyka przedsiębiorstwa, zakres kwot gwarancyjnych, które zapewnią firmie bezpieczeństwo finansowe i możliwości budżetowe w zakresie opłacania składki. Każdy podmiot posiada bowiem swoją odrębną specyfikę, która powinna być uwzględniana w proponowanych rozwiązaniach ubezpieczeniowych. Po wstępnej analizie pracownik zaprezentuje te warianty ubezpieczenia, które będą odpowiedzią na potrzeby i możliwości klienta oraz objaśni w satysfakcjonujący sposób wszystkie kwestie, co do których pojawią się pytania i wątpliwości.

  ZADZWOŃ

  609 103 308