OC firmy / działalności gospodarczej Warmińsko-mazurskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Nawet najbardziej nowoczesne maszyny i starannie wyszkoleni pracownicy nie zapewnią żadnemu przedsiębiorstwu stuprocentowego bezpieczeństwa w zakresie realizowanych prac. Chwila nieuwagi, prosty błąd czy awaria sprzętu mogą bowiem spowodować znaczne szkody na osobach trzecich bądź mieniu należącym do kontrahenta, stając się też źródłem roszczeń z ich strony.

  Odpowiedzialność cywilna, ciążąca na przedsiębiorstwie, może natomiast powodować konieczność wypłaty odszkodowań innym podmiotom, zmuszając tym samym kierownictwo do naruszenia środków przeznaczonych np. na inwestycje w rozwój firmy. Skuteczną ochronę na wypadek tego typu sytuacji stanowi polisa OC firmy/działalności gospodarczej. W warmińsko-mazurskim pełen dostęp do czołówki rynku zapewnia multiagencja fullpolisa.pl. Oferowane umowy mogą posiadać różny charakter ochrony, co pozwala dopasować ubezpieczenie do potrzeb niemal każdego przedsiębiorstwa.

  Co zapewniają dodatkowe klauzule, oferowane przez firmy ubezpieczeniowe w OC działalności?

  OC firmy lub działalności gospodarczej w warmińsko-mazurskim, zakupione w fullpolisa.pl może objąć m.in. szkody:

  • wyrządzone przez ubezpieczonego osobom zatrudnionym;
  • związane z zapłatą za demontaż wadliwych produktów;
  • wynikłe z przeniesienia chorób zakaźnych, zakażeń itp.;
  • będące skutkiem wprowadzenia wadliwego produktu do obrotu.

  Warto poświęcić uwagę na analizę klauzul dodatkowych z przedstawicielem fullpolisa.pl, który wskaże ich rolę w kształtowaniu zakresu ochrony i zapewnianiu bezpieczeństwa finansowego przedsiębiorstwu. Niejednokrotnie okazuje się, że dopłacenie symbolicznej kwoty do kosztu ubezpieczenia pozwala na pokrycie dużych odszkodowań, które w przypadku braku dodatkowej klauzuli trzeba byłoby wypłacać samodzielnie.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w warmińsko-mazurskim za pośrednictwem fullpolisa.pl

  Współpraca z multiagencją zapewnia dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeniowej, czytelne porównanie ofert i sprawną obsługę. Pozwala to zaoszczędzić osobom odpowiedzialnym za zakup polis w firmie wiele czasu. Proponowane symulacje uwzględniają aktualną pozycję przedsiębiorstwa na rynku, jego budżet, wielkość zatrudnienia, charakter działalności i najgroźniejsze ryzyka, pojawiające się podczas realizacji zleconych zadań.

  Fullpolisa.pl może zaproponować także specjalne OC dla danej branży, np. prawniczej, przewozowej bądź medycznej.

  ZADZWOŃ

  609 103 308