Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Ełk

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Pracownicy multiagencji fullpolisa.pl każdego dnia przeprowadzają dla klientów audyty dotyczące posiadanego przez nich ubezpieczenia firmy montażowo-budowlanej oraz przedstawiają alternatywne, konkurencyjne oferty. Korzystając z ich doświadczenia i wiedzy można w znacznym stopniu obniżyć koszty ochrony ubezpieczeniowej lub poszerzyć jej zakres.

  Dzięki temu, że multiagencja prowadzi współpracę z wieloma towarzystwami, może ona każdemu klientowi przygotować indywidualnie dopasowane ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych. Przedstawiciel pomoże w porównaniu wysokości sum gwarancyjnych, wartości franszyzy redukcyjnej, treści wyłączeń odpowiedzialności czy zakresu klauzul dodatkowych, tak by klient miał pewność, że decyduje się złożyć podpis na tej umowie, która gwarantuje mu najlepszą jakościowo ochronę.

  Wiele zapytań, które trafiają do multiagencji, skupionych jest wokół ubezpieczenia majątku firmy budowlanej. Fullpolisa.pl prezentuje różne rodzaje umów, zapewniających tego typu ochronę, jak np. ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Nie sposób przejść obok takich propozycji obojętnie, biorąc pod uwagę wartość majątku w firmie budowlanej i fakt, że często mija wiele lat, zanim spłaci się kredyty i leasingi.

  Przy niejednej inwestycji zawierane jest ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne lub ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych w formule all-risk. Jest to rozwiązanie zapewniające wysoki komfort obu stronom transakcji (inwestorowi i wykonawcy), bowiem ubezpieczyciel zobowiązuje się w nim pokryć koszty naprawy wszystkich szkód, niezależnie od ich powodu. Jedyne sytuacje, w których nie wypłaci on pieniędzy, to te zdefiniowane w wyłączeniach odpowiedzialności.

  Ci, którzy oczekują ochrony finansowej w razie nieumyślnego wyrządzenia szkody innemu podmiotowi w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi, powinni wykupić ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Ełku rośnie popularność tego typu rozwiązań, co nie może dziwić, bowiem niejednokrotnie słyszy się o wypadkach i incydentach na budowach.

  Multiagencja zapewnia także szereg ofert na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej w Ełku. Dostępne są zarówno obowiązkowe umowy, jak i atrakcyjne dodatkowe rozszerzenia. Ich sprawdzenie nie zajmuje wiele czasu, a może być źródłem znacznych oszczędności.

  ZADZWOŃ

  609 103 308