Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Iława

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Multiagencja fullpolisa.pl proponuje klientom dokładny przegląd posiadanych dotychczas umów ubezpieczenia, który pozwoli sprawdzić ich ewentualne słabe strony oraz znaleźć alternatywne rozwiązania. Przedstawiciele mogą bowiem zaproponować szeroki wybór ofert na ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej.

  Współpraca z wieloma towarzystwami to jeden z głównych atutów multiagencji. Nie trzeba bowiem „biegać” od firmy do firmy oraz podawać wiele razy danych do kalkulacji, tracąc przy tym cenne godziny. W fullpolisa.pl to proste – po zgłoszeniu się można otrzymać gotowe oferty na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych w różnych towarzystwach i wybrać najlepszą z nich. Żeby jednak była to decyzja pewna, warto zapytać przedstawiciela o to, jak każdy z ubezpieczycieli podchodzi do kwestii klauzul dodatkowych, wyłączeń odpowiedzialności i franszyz redukcyjnych oraz integralnych.

  Ważnym instrumentem finansowym jest ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Podobnie jak to jest w przypadku prywatnego majątku, taka polisa pozwala na naprawienie zaistniałych szkód lub – w razie poważniejszych zdarzeń – zakup nowych egzemplarzy poszczególnych sprzętów. Szczególnie istotne dla wielu klientów jest dokładne ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń.

  W ofercie fullpolisa.pl dostępne jest także ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych według formuły all-risk. Opcja ta gwarantuje wypłatę pieniędzy po każdej szkodzie, niezależnie od jej przyczyny. Ograniczeniem są w tym wypadku jedynie wyłączenia odpowiedzialności, obowiązujące dla danej umowy. W podobnym trybie można zawrzeć także ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne.

  Multiagencja proponuje także porównanie dostępnych umów innych rodzajów. Może to być m.in. ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Iławie liczne podmioty poszukują okazji do poszerzenia posiadanej ochrony lub zapewnienia sobie oszczędności w firmowym budżecie. Obie te korzyści są możliwe do uzyskania, gdy poświęci się nieco czasu na bezpłatną analizę posiadanych rozwiązań i zapoznanie się z alternatywnymi wariantami – wszystko to oferuje fullpolisa.pl w szybki i sprawny sposób. Zgłoszenia można składać także na dłuższy okres przed końcem aktualnych ubezpieczeń. Przedstawiciele będą pamiętać, by odezwać się w adekwatnym czasie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308