Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Konin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej posiada szereg zalet, do których należy m.in. ochrona mienia na terenie budowy. W razie uszkodzenia bądź zniszczenia materiałów, sprzętu, maszyn czy przedmiotów należących do inwestora, ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie, pozwalające szybko i sprawnie przywrócić pierwotny stan. Ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych może obejmować zarówno ryzyka kojarzone z siłami natury, takimi jak: gradobicie, burza czy intensywne opady śniegu, jak i szkody spowodowane przez pracowników przedsiębiorstwa – wtedy jest to ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Koninie wiele podmiotów zakupuje pełne pakiety ubezpieczeń, chroniące ich w formule all-risk (wszystkie ryzyka).

  Jedynymi sytuacjami, w których ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych oraz ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne nie zadziała, są wyłączenia odpowiedzialności. Towarzystwo, które wystawia polisę, definiuje w nich przesłanki, które mogą być przyczyną odmowy wypłaty odszkodowania. Często jest to wina umyślna ubezpieczonego, rażące zaniedbanie bądź nieprawidłowe zabezpieczenie placu budowy. Warto poznać dokładnie różne wyłączenia odpowiedzialności, które ubezpieczyciele zawierają w proponowanych umowach. W zależności od firmy mogą one przyjmować inny kształt. To, co jest obecne w zakresie ochrony w jednym z towarzystw, może być wyłączone w innym.

  Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Konina, dzięki doradztwu przedstawicieli fullpolisa.pl, będzie posiadało te klauzule dodatkowe, które są niezbędne w działalności danego przedsiębiorstwa – nie wystarczy bowiem zakupić „jakąś” polisę, żeby móc skorzystać z odszkodowania. Należy w tym celu włączyć odpowiednie ryzyka, konsultując wcześniej ich wybór ze specjalistą.

  Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej – podstawowe informacje

  Ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej, proponowane przez naszą multiagencję, może obejmować zarówno szkody spowodowane na osobach trzecich lub ich mieniu, jak i te występujące w samych pojazdach, których skutkiem jest konieczność dokonania kosztownych napraw. Podobnie działa ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń – dzięki takiej polisie można przywrócić je do stanu używalności, nie sięgając przy tym po głębokie rezerwy budżetowe firmy. Zaoszczędzone środki przeznacza się wówczas np. na dalsze inwestycje w jej rozwój.

  ZADZWOŃ

  609 103 308