Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Ostrów Wielkopolski

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Oferta multiagencji fullpolisa.pl obejmuje szeroko pojętą obsługę klienta w zakresie ubezpieczeń. Specjaliści mogą wykonać wraz z nim analizę potrzeb, dotyczących ochrony finansowej, oraz na jej bazie przygotować kilka rozwiązań w zakresie ubezpieczenia firmy montażowo-budowlanej.

  Z pracownikiem multiagencji można także dokonać przeglądu posiadanego ubezpieczenia prac remontowych i budowlanych lub np. ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Wskaże on wówczas, które z zapisów w danej umowie mogą stwarzać dodatkowe ryzyko (pod warunkiem, że takie znajdzie). Specjalizujemy się także w pomaganiu klientom w obniżaniu kosztów ochrony ubezpieczeniowej bądź w jej rozszerzaniu przy zachowaniu tych samych cen za polisy.

  Składając zapytanie, związane z ubezpieczeniem prac montażowo-budowlanych, warto udzielić pracownikowi podstawowych informacji na temat prowadzonej działalności. Im więcej danych będzie on posiadał, tym dokładniej dopasuje proponowane rozwiązania do potrzeb i możliwości przedsiębiorstwa.

  W branży budowlanej, ze względu na wartość nieruchomości i materiałów, niezwykle ważne jest solidne ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Ostrowie Wielkopolskim niejednokrotnie mają miejsce różne incydenty, powodujące konieczność wypłaty znacznych odszkodowań. Warto już przy zawieraniu umowy z towarzystwem dokładnie zbadać wartość sum gwarancyjnych, co pozwoli zapewnić sobie odpowiednią ochronę na różne ewentualności. Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Ostrowa Wielkopolskiego można także rozszerzyć o klauzule dodatkowe – przedstawiciel fullpolisa.pl przedstawi klientowi te, które mogą być przydatne w jego działalności.

  Jak ubezpieczenie majątku firmy budowlanej pomaga w prowadzonej działalności?

  Ważnymi komponentami w tego typu polisach są: ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Dzięki nim nie trzeba samodzielnie „wyciągać” środków z konta firmowego, by opłacić rożnego rodzaju naprawy czy remonty w posiadanym sprzęcie. Ułatwia to utrzymanie stabilności budżetowej, a także przeprowadzenie zgodnie z planem zakładanych inwestycji.

  Obsługa klienta w fullpolisa.pl

  Na życzenie klientów, pracownicy multiagencji przypominają o ważnych terminach, jak np. wznowienie polisy, termin zapłaty kolejnej raty składki itp. Powierzenie profesjonalnej firmie opieki nad tymi sprawami zmniejsza ryzyko, że jedna z posiadanych polis wygaśnie ze względu na to, że zapomniano w terminie opłacić składkę. Wbrew pozorom, takie sytuacje mają miejsce częściej, niż mogłoby się wydawać.

  ZADZWOŃ

  609 103 308