Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Wielkopolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Nawet jeżeli dołoży się wszelkich starań, by odpowiednio przeszkolić pracowników oraz zapewnić im bezpieczne warunki pracy, nie da się całkowicie wyeliminować ryzyka wystąpienia szkody z ich winy. Przed konsekwencjami takich zdarzeń skutecznie chroni dobre ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W wielkopolskim chętnie kupowane jest także ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych, obejmujące skutki działania sił natury (np. gradobicia), które spowodowały szkody w mieniu pozostającym w miejscu prowadzenia wspomnianych prac.

  Warto pamiętać, że każde ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej posiada zdefiniowane wyłączenia odpowiedzialności, czyli sytuacje, w których ubezpieczyciel nie wypłaci pieniędzy. Często należy do nich niewłaściwe zabezpieczenie sprzętu lub materiałów bądź rażące zaniedbanie ubezpieczonego. Prezentując klientom oferty, przedstawiciele fullpolisa.pl informują o zapisach dotyczących wyłączeń odpowiedzialności i różnicach w ich zakresie pomiędzy poszczególnymi towarzystwami.

  Ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych oraz ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne powinno być zawierane na odpowiednie sumy, gwarantujące pokrycie kosztów ewentualnych szkód. Niejednokrotnie bowiem zdarza się, że zaistniałe zdarzenie powoduje konieczność wypłaty odszkodowania znacznie wyższego, niż kwota, na jaką zawarto polisę (mówi się wówczas o zjawisku „niedoubezpieczenia”).

  Przedstawiciele fullpolisa.pl, oprócz zwrócenia uwagi na wyłączenia odpowiedzialności i sumy gwarancyjne, poinformują też klienta o możliwych do wykupienia klauzulach dodatkowych, o które można wzbogacić ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W wielkopolskim działa wiele podmiotów, różniących się między sobą specyfiką prowadzonych prac. W fullpolisa.pl każdy z nich odnajdzie polisę „skrojoną na miarę” swoich potrzeb.

  Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej – jaki zakres ochrony może zapewnić?

  W ofercie posiadamy umowy chroniące należący do przedsiębiorstwa majątek. Jest to ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Warto pamiętać, że zakup pełnego pakietu stwarza okazję do uzyskania atrakcyjnej zniżki, a multiagencja może zaproponować także m.in. ubezpieczenia na życie dla pracowników firmy. Współpraca z fullpolisa.pl to stały dostęp do najlepszych ofert oraz najwyższy standard obsługi klienta.

  ZADZWOŃ

  609 103 308