Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Chorzów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Plan budżetu każdej profesjonalnej firmy transportowej uwzględnia środki na solidne ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Chorzowie dostęp do takich ofert zapewnia fullpolisa.pl. Multiagencja dostosowuje zakres ubezpieczenia do konkretnego przedsiębiorstwa, proponując odpowiednie sumy i stawki m.in. w razie uszkodzenia ładunku będącego własnością zleceniodawcy czy opóźnionego dostarczenia przesyłki. Mnogość dostępnych ofert pozwala na dobranie takiego ubezpieczenia, które zapewni optymalną ochronę przy niewielkim koszcie.

  Bierzemy pod uwagę rodzaj przewożonego ładunku, szacunkowy udział kursów krajowych i zagranicznych, wielkość floty oraz średnie obroty firmy. Dzięki temu każdy z naszych klientów może opłacać składkę proporcjonalną do ponoszonego ryzyka oraz w pełni wykorzystywać posiadane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Chorzowie działa wiele firm, reprezentujących różne gałęzie transportu – każda z nich znajdzie solidną polisę w naszej multiagencji.

  Co powinno znaleźć się w zakresie ubezpieczenia OCP?

  Zachęcamy do poświęcenia uwagi na analizę zakresu kupowanej polisy. W rozmowie z klientami kładziemy nacisk m.in. na wyłączenia odpowiedzialności, a więc sytuacje w których wypłata odszkodowania będzie niemożliwa. Podstawową ochronę można poszerzyć m.in. o ryzyko szkód z udziałem podwykonawców, bez ich wpisywania do listu przewozowego, a także o szkody w związku ze złamaniem przez kierowcę przepisów ruchu drogowego czy pozostawaniem w stanie po spożyciu alkoholu.

  Priorytetem, jakim kieruje się multiagencja, jest zapewnianie zarówno najtańszych ubezpieczeń OC na pojazdy, jak i polis OCP o dobrze dobranym, bogatym zakresie. Poświęcenie czasu i uwagi na poszukiwanie różnych rozwiązań może przynieść dwie korzyści – jedna to zaoszczędzenie na składce, druga to uzyskanie wartościowej ochrony w razie zaistnienia szkody.

  Kto oferuje właściwie dopasowane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Chorzowie?

  Kontaktując się z przedstawicielem fullpolisa.pl, mają Państwo gwarancję otrzymania umowy o zakresie właściwie dostosowanym do specyfiki prowadzonej działalności. Uwzględnione zostaną w niej najważniejsze ryzyka, spotykające firmę na co dzień. Możliwość wyboru spośród kilku opcji pomaga podjąć przemyślaną i najbardziej korzystną decyzję. Współpraca z multiagencją stwarza również okazję do corocznego sprawdzenia dotychczasowej polisy i ewentualnej zmiany na lepszą, jeżeli takowa się w międzyczasie pojawiła na rynku.

  ZADZWOŃ

  609 103 308