Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Gdynia

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Każdy, kto ma do czynienia z transportem, zdaje sobie sprawę z wartości przewożonych ładunków i ryzyka, jakie na nim ciąży. Konieczność samodzielnego wypłacania odszkodowań w razie uszkodzenia towaru lub dowiezienia go po wyznaczonym terminie mogłaby stać się źródłem znacznych obciążeń finansowych, dlatego warto zawczasu zadbać o odpowiednie ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Gdyni pełen dostęp do rynkowych ofert zapewnia multiagencja fullpolisa.pl. Pracownicy firmy dobierają rozwiązania ubezpieczeniowe z myślą o konkretnym kliencie i jego działalności.

  Odpowiednio dobrana umowa pozwala podtrzymać stabilność firmowego budżetu, bowiem jedynym kosztem szkód staje się składka na polisie. Warunkiem efektywnego działania tego instrumentu jest jednak jego staranne dobranie do ryzyka, z jakim spotyka się przedsiębiorstwo. Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Gdyni wygląda inaczej dla różnych gałęzi transportu – każdy z rodzajów towaru obarczony jest bowiem specyficznym dla siebie ryzykiem. Specjaliści fullpolisa.pl zręcznie dobierają najlepsze dla danego klienta rozwiązania – zarówno pod kątem zakresu, jak i ceny.

  Dodatkowe dane nt. ubezpieczeń przewoźników

  Do większości tego typu polis można włączyć franszyzę redukcyjną. Opcja ta obniża wysokość składki oraz wielkość wypłacanych odszkodowań, a określa się ją kwotowo lub procentowo. Jeżeli w danym ubezpieczeniu występuje franszyza redukcyjna w wysokości 400 EUR, oznacza to, że np. za szkodę 1200 EUR ubezpieczyciel wypłaci 800 EUR, natomiast wartość franszyzy klient opłaca poszkodowanemu samodzielnie.

  Jak wybrać kompleksowe ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Gdyni?

  Rozmowa z przedstawicielem multiagencji fullpolisa.pl pomaga w szybki, przejrzysty sposób wyodrębnić mocne i słabe strony każdej z ofert. Zakres ubezpieczenia, wchodzące w jego skład ryzyka czy wyłączenia odpowiedzialności przestają być niewiele mówiącymi parametrami technicznymi – stają się w pełni jasne i zrozumiałe. Służy temu doświadczenie i wiedza, zdobyte przez naszych przedstawicieli podczas setek rozmów z klientami reprezentującymi różne gałęzie transportu.

  Jeżeli pozostawią Państwo na naszej stronie dane kontaktowe i termin wygasania aktualnej polisy, nasz przedstawiciel przypomni się Państwu przed końcem ubezpieczenia i zaprezentuje porównanie alternatywnych ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308