Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Grójec

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  W umowie ubezpieczenia obejmującej odpowiedzialność cywilną przewoźnika najważniejszym aspektem jest ochrona w razie niewykonania usługi przewozowej lub nieprawidłowego jej wykonania. Może to być związane np. z opóźnieniem transportu lub uszkodzeniem towaru albo całkowitym jego zniszczeniem. Właściwie dopasowane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Grójcu można zakupić przez fullpolisa.pl, otrzymując ofertę przygotowaną specjalnie dla siebie.

  Przygotowując porównanie ofert na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Grójca, bierzemy pod uwagę zasięg terytorialny firmy, rodzaj przewożonych ładunków czy ewentualną współpracę z podwykonawcami. Powyższe czynniki wpływają bowiem na zakres udzielanej ochrony i cenę polisy, podobnie zresztą jak np. wykreślenie obowiązku postoju na parkingach strzeżonych bądź rozszerzenie o szkody wskutek rażącego niedbalstwa. Duże znaczenie ma także rodzaj przewożonych towarów, np. ADR bądź sprzęt elektroniczny lub szybko psujące się produkty żywnościowe. Prawidłowo dobrana polisa tworzona jest w oparciu o udzielone precyzyjne informacje – im więcej multiagencja ich posiada, tym lepiej może ukształtować zakres ochrony.

  Na czym polega franszyza redukcyjna?

  Jest to element ubezpieczenia, który obniża wysokość wypłacanych świadczeń o określony procent, wpływając także na zmniejszenie składki. Jeżeli franszyza redukcyjna wynosi np. 10%, to w przypadku szkody na 50 000 zł, klient musi samodzielnie uregulować 5 000 zł. Zanim podejmie się decyzję o jej włączeniu, warto zbadać wpływ franszyzy na wysokość składki i oszacować wysokość ewentualnego wkładu własnego w razie wystąpienia szkody.

  Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Grójcu?

  Nasza multiagencja posiada aktywne pełnomocnictwa od czołowych ubezpieczycieli, dzięki czemu możemy dobrać dla każdego z klientów ofertę najlepiej odpowiadającą profilowi jego działalności. O jakości polisy nie decyduje bowiem jej cena, ale zakres ochrony, jaką zapewnia i stopień jej dopasowania do ryzyka ciążącego na ubezpieczonym. Przedstawiciele fullpolisa.pl rzetelnie informują klientów także nt. wyłączeń odpowiedzialności towarzystw, tak by każdy z nich znał okoliczności, w których otrzyma wypłatę i powody ewentualnej odmowy ze strony ubezpieczyciela.

  W ofercie posiadamy również ubezpieczenia mienia w firmach czy polisy na życie – przydatne dla kierowców, którzy wiele czasu spędzają na drodze i są przez to poważnie narażeni na udział w wypadkach komunikacyjnych.

  ZADZWOŃ

  609 103 308