Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Kamień Pomorski

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Uszkodzenie, utrata czy całkowite zniszczenie przewożonego ładunku to niejednokrotnie źródło roszczeń na pokaźne kwoty, adresowanych przez kontrahentów do firmy transportowej. Stałe przebywanie pojazdów na drogach wiąże się natomiast z ryzykiem wyrządzenie szkody innym uczestnikom ruchu. Posiadane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika (w Kamieniu Pomorskim dostępne przez fullpolisa.pl) w dużym stopniu decyduje o bezpieczeństwie finansowym firmy w razie wystąpienia wymienionych powyżej sytuacji.

  Polisa OCP często jest również warunkiem, wymaganym by dany kontrahent w ogóle wziął pod uwagę ofertę firmy transportowej. Woli on bowiem powierzyć swój drogocenny towar w ręce kogoś, kto w pełni odpowiada za jego bezpieczeństwo lub jest w stanie zapewnić wypłatę odszkodowania, w razie gdyby pojawiły się poważne komplikacje.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Kamienia Pomorskiego, oferowane w fullpolisa.pl, może posiadać różnorodny zakres. Dostęp do rozwiązań wiodących towarzystw sprawia, że każdy klient może otrzymać interesujący go zakres ochrony. Może obejmować on przewóz m.in. towarów niebezpiecznych ADR, szybko psującej się żywności, alkoholu, sprzętu elektronicznego, papierosów, kawy czy paliw.

  Każdy z ubezpieczycieli samodzielnie określa przesłanki, powodujące powstawanie jego odpowiedzialności. Warto zapytać przedstawiciela fullpolisa.pl, jak dana firma traktuje szkody zaistniałe podczas gdy kierowca znajdował się w stanie po spożyciu alkoholu lub straty związane z wydaniem towaru niewłaściwym osobom. Inną kwestią są obowiązki, które stawia klientowi ubezpieczyciel – mogą one obejmować szybkie zgłoszenie szkody (np. w terminie kilku dni), zawarcie specyficznych danych w liście przewozowym bądź obowiązek stałego „pilnowania” przesyłki (brak możliwości oddalania się kierowcy od pojazdu na dłużej niż 30 minut). Rozmawiając z przedstawicielem fullpolisa.pl, można uzyskać wszelkie informacje, niezbędne by być w pełni świadomym zakresu danego ubezpieczenia.

  Kto najlepiej wskaże właściwe ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Kamieniu Pomorskim?

  Dostęp do najlepszych ofert na rynku i bogate doświadczenia pracowników fullpolisa.pl czynią multiagencję atrakcyjnym partnerem do rozmowy w temacie ubezpieczeń dla przewoźników. Dodatkowo, nawiązując współpracę z fullpolisa.pl, można mieć stale dostęp do najlepszych rozwiązań – na życzenie klienta przedstawiciel będzie się kontaktował i informował o pojawieniu się nowości na rynku.

  ZADZWOŃ

  609 103 308