Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Koszalin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Profesjonalny przewóz towarów to zadanie, które w nierozerwalny sposób wiąże się z odpowiedzialnością za powierzone dobra i obowiązkiem dostarczenia ich na czas oraz w nienaruszonym stanie. Przed ryzykiem odpowiadania za szkody drogowe czy nienależyte wykonanie zawartego kontraktu chroni przedsiębiorcę ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Koszalinie szeroki wybór tego typu instrumentów finansowych zapewnia multiagencja fullpolisa.pl.

  Przedstawiciele są gotowi do przygotowania umów o kompleksowym zakresie – obejmujących różne rodzaje towarów, rozmaite terytoria w które podróżują firmowe pojazdy czy nietypowe ryzyka. Szczegółowe poznanie działalności przedsiębiorstwa pozwala im dobrać najbardziej adekwatne rozwiązania ubezpieczeniowe, zachowując przy tym konkurencyjną wysokość składki.

  W ubezpieczeniu OCP możliwe jest objęcie ochroną m.in. paliw, alkoholu, papierosów, artykułów elektronicznych czy RTV i AGD. Niezbędne jest jednak wyszczególnienie towarów stwarzających podwyższone ryzyko i przekazanie tej informacji przedstawicielowi.

  Udzielana ochrona może działać także w przypadku szkód z winy umyślnej lub rażącego niedbalstwa, bądź w sytuacji kiedy pojazd nie posiadał aktualnego badania. W tym ostatnim przypadku szkoda nie może jednak być bezpośrednio związana z tym faktem.

  Ważną kwestią jest także zapewnienie sobie ochrony w razie wydania towaru w ręce nieuprawnionych osób czy w przypadku szkód podczas załadunku i rozładunku, jeżeli czynności te należały do obowiązków przewoźnika.

  Zapraszamy także do corocznego sprawdzania wysokości składek OC. Możliwość zaoszczędzenia nawet niewielkich kwot na samochodzie staje się atrakcyjna, gdy posiada się bardziej rozbudowaną flotę. Środki, które pozostają w budżecie przedsiębiorstwa, z pewnością przydadzą się do dalszego rozwijania działalności. Przedstawiciele fullpolisa.pl corocznie sprawdzą Państwa ubezpieczenia oraz poinformują, jeżeli na rynku pojawią się bardziej atrakcyjne oferty.

  Gdzie znaleźć najlepiej dobrane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Koszalinie?

  Dzięki zgromadzonym doświadczeniom i rozległej wiedzy, przedstawiciele fullpolisa.pl w wyczerpujący sposób objaśniają wszelkie aspekty proponowanych ubezpieczeń. Jednym z głównych celów, jakie stawia sobie multiagencja we współpracy z klientami jest ich ostateczne zadowolenie i możliwość pełnego korzystania z zakupionej umowy – bez przykrych „niespodzianek” i odmów wypłat.

  ZADZWOŃ

  609 103 308