Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Kraków

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Polisa obejmująca odpowiedzialność cywilną przewoźnika (OCP) to podstawa w działalności firm, cieszących się renomą i wysoką pozycją na rynku usług transportowych. Dotyczy to zarówno podmiotów działających jedynie w kraju, jak i poza jego granicami. Poszukując najlepszego OC i OCP przewoźnika w Krakowie, warto zwrócić się do fullpolisa.pl – multiagencja oferuje polisy czołowych towarzystw, dobierając wysokość składki i zakres ochrony do potrzeb konkretnego klienta.

  Ubezpieczenie OC/OCP – co zapewnia?

  Ochrona przed samodzielnym ponoszeniem odpowiedzialności za ewentualne szkody związane z uszkodzeniem towaru, opóźnieniem w jego dostawie czy innymi negatywnymi zdarzeniami, może niejednokrotnie zadecydować o losie firmy. Obciążenie wielotysięcznymi bądź milionowymi kosztami utrudnia bowiem przeprowadzenie jakichkolwiek inwestycji, rozszerzenie floty, a w niektórych przypadkach nawet terminową wypłatę wynagrodzeń kierowcom, co może w dalszej kolejności prowadzić do upadku przedsiębiorstwa. Żeby się przed tym ustrzec, warto zaopatrzyć się w dobrą polisę ubezpieczenia OC i OCP przewoźnika – w Krakowie szeroką ofertę prezentuje fullpolisa.pl.

  Dodatkowe informacje

  Kupując ubezpieczenie, warto zapoznać się z wymaganiami, od spełnienia których towarzystwo uzależnia wypłaty świadczeń. Mogą one dotyczyć np. danych w listach przewozowych, charakterystyki parkingów, na których mają miejsce postoje czy dozoru ładunku. Inną kwestią, która wpływa na wysokość składki, jest zastosowana franszyza integralna i redukcyjna, czyli kwoty które pomniejszają odszkodowania lub wyłączają odpowiedzialność ubezpieczyciela do określonej sumy.

  OC i OCP przewoźnika w Krakowie oferowane przez fullpolisa.pl

  Dzięki prowadzeniu aktywnej współpracy z czołowymi ubezpieczycielami, fullpolisa.pl zapewnia klientom dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu, który trzeba poświęcić, jeżeli chce się samodzielnie poznawać rynek. Propozycje, przygotowane specjalnie dla konkretnego klienta przez fullpolisa.pl uwzględnią:

  • rodzaj towarów w transporcie;
  • zasięg terytorialny przewoźnika;
  • oczekiwaną wysokość składki;
  • dodatkową ochronę;
  • różniące się w poszczególnych towarzystwach wyłączenia odpowiedzialności.

  Dzięki dokładnej i – przede wszystkim – przejrzystej analizie różnic pomiędzy ofertami ubezpieczycieli, podjęta decyzja będzie w pełni świadoma i nie będzie wynikała z pośpiechu czy niechęci do poświęcania czasu na spotkania z pojedynczymi agentami.

  ZADZWOŃ

  609 103 308