Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Lublin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Wiele podmiotów z branży transportowej i spedycyjnej żywo interesuje się ubezpieczeniami OCP, czyli odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Oferowane są one zarówno tym, którzy przewożą towary na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Chcąc zaopatrzyć się w najlepsze OC i OCP przewoźnika w Lublinie, warto skontaktować się z multiagencją ubezpieczeniową fullpolisa.pl, posiadającą aktywne umowy z czołowymi ubezpieczycielami.

  Ubezpieczenie OC/OCP – podstawowe informacje

  Przewożenie wielu różnych towarów niejednokrotnie powoduje, że ciążąca na firmie odpowiedzialność sięga kwot opiewających na miliony złotych. Można ją jednak przenieść na ubezpieczyciela, opłacając składkę w wysokości ułamka tejże sumy. Pełna ochrona działa m.in. w przypadku uszkodzenia, kradzieży czy niedowiezienia towaru na czas. Jest to ważny punkt w negocjacjach z klientami – niejednokrotnie wolą oni skorzystać z usług nieco droższej firmy, zapewniającej pełne bezpieczeństwo powierzanych jej dóbr oraz posiadającej polisę Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Lublinie takie umowy oferuje fullpolisa.pl, zapewniając szeroki przegląd rynku.

  Dodatkowe informacje

  Jednym z parametrów ubezpieczenia, pozwalającym regulować wysokość składki, jest franszyza integralna. Określa ona wysokość odszkodowania, do której odpowiedzialność towarzystwa jest wyłączona. Druga z franszyz – redukcyjna, obniża wypłaconą kwotę o umówiony wcześniej procent. Pozwala to radzić sobie samemu z relatywnie niskimi roszczeniami, a z pomocy ubezpieczyciela korzystać wtedy, gdy należna kwota przekracza bieżące możliwości przedsiębiorstwa.

  Każda z umów dokładnie precyzuje obowiązki klienta, co również warto wiedzieć gdy korzysta się z polisy. Większość ubezpieczycieli nie wypłaci pieniędzy, gdy we krwi kierowcy był alkohol lub jeżeli do wykonania zlecenia skorzystano z usług podwykonawcy, a jego danych nie ujęto w odpowiednich dokumentach – różne ryzyka można jednak dokupić za dodatkową kwotę, poszerzając zakres podstawowej ochrony.

  OC i OCP przewoźnika w Lublinie, we współpracy z fullpolisa.pl

  Współpraca z multiagencją daje gwarancję dostępu do najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku ubezpieczeń OC. Znajomość warunków umów, m.in. wyłączeń odpowiedzialności, pozwala pracownikom fullpolisa.pl na dobranie polisy „uszytej na miarę” potrzeb konkretnego klienta. Biorą oni pod uwagę zakres ochrony, terytorium na którym działa przewoźnik, wysokości składek czy rodzaj przewożonego towaru. Pozwala to w znaczny sposób ograniczyć czas, potrzebny na dokonanie wyboru odpowiedniej polisy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308