Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Lubuskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Wykonując zlecenia, polegające na przewozie towarów, należy pamiętać nie tylko o terminowym ich wykonaniu, ale także o zapewnieniu sobie bezpieczeństwa finansowego na wypadek pojawienia się niespodziewanych, negatywnych zdarzeń. Atrakcyjne ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Lubuskiem można otrzymać od multiagencji fullpolisa.pl, współpracującej ze sprawdzonymi towarzystwami, cieszącymi się dobrą pozycją na rynku. Porównując ich oferty, niejednokrotnie można zaobserwować istotne różnice np. w wysokościach składek lub zakresach ochrony.

  Co mogę zyskać, kupując tego typu polisę?

  Biorąc pod uwagę wartość przewożonych towarów i zobowiązania kontraktowe, związane m.in. z dostarczeniem przesyłki na czas, można zauważyć że na przewoźniku ciąży spora odpowiedzialność finansowa. Ewentualne kary i odszkodowania są bolączką wielu podmiotów z tej branży, zarówno pod względem finansowym, jak i wizerunkowym. Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika (w lubuskim dostępne przez fullpolisa.pl) przenosi wspomnianą odpowiedzialność na towarzystwo ubezpieczeniowe, a jedynym obciążeniem firmy transportowej jest składka za polisę. Jej zakup pomaga więc zapewnić sobie stabilność finansową w razie niesprzyjających okoliczności oraz powoduje wzrost uznania w oczach klientów – wolą oni powierzyć towar podmiotom, które dbają o ich bezpieczeństwo.

  Jakie warunki muszą być spełnione, by klient otrzymał wypłatę z polisy?

  Decyzja o wypłacie świadczenia ubezpieczeniowego przez towarzystwo uzależniona jest od kilku czynników. Oto najważniejsze z nich:

  • Zaistniała szkoda musi zawierać się w ogólnych warunkach umowy, na których podstawie działa polisa.
  • Nie może wystąpić żadna z sytuacji wyłączających odpowiedzialność towarzystwa.
  • Wraz z wnioskiem należy złożyć komplet wymaganych dokumentów, określony przez ubezpieczyciela.

  Przedstawiciel fullpolisa.pl objaśni klientowi znaczenie poszczególnych wyłączeń odpowiedzialności towarzystwa, tak by ułatwić dokładnie poznanie sposobu działania ubezpieczenia.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w lubuskim we współpracy z fullpolisa.pl

  Każda z ofert, przygotowanych przez pracownika multiagencji, dostosowana jest w możliwie najwyższym stopniu do indywidualnego charakteru ryzyka, występującego w prowadzonej przez klienta działalności. Staramy się dobierać polisy zapewniające najlepszą ochronę dla danego przedsiębiorstwa.

  ZADZWOŃ

  609 103 308