Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Nowa Sól

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Odpowiedzialność cywilna przewoźnika uruchamiana jest m.in. w przypadku zniszczenia towaru czy dostarczenia go po upływie umówionego terminu. Dla osób prowadzących tego typu działalność dostępny jest szereg ofert, gwarantujących skuteczną ochronę finansową w razie pojawienia się wspomnianych okoliczności. Chcąc wyposażyć się w starannie dobrane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Nowej Soli, warto zgłosić się do fullpolisa.pl. Przedstawiciele multiagencji kształtują zakres umowy zgodnie z ryzykiem, jakie ciąży na firmie klienta.

  Posiadanie odpowiedniej polisy zdecydowanie podnosi rangę przedsiębiorstwa w oczach kontrahentów. Coraz częściej decydują się oni powierzyć drogocenny towar partnerowi, który w pełni zadbał o bezpieczeństwo ładunku i realizacji warunków kontraktu. Sama firma transportowa również w ten sposób zyskuje, ponieważ nie musi samodzielnie regulować ewentualnych roszczeń kierowanych pod swoim adresem.

  Chcąc odnaleźć najlepsze ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Nowej Soli, warto skorzystać z możliwości proponowanych przez fullpolisa.pl. Specjaliści multiagencji dobierają zakres umowy do rodzaju przewożonych ładunków, krajów do których firma realizuje kursy czy szczegółowych ryzyk dodatkowych.

  Od czego ubezpieczyciele uzależniają cenę polisy OCP?

  Na składkę w tego typu umowach wpływa wysokość sumy gwarancyjnej oraz ryzyko, jakie stwarzają dane towary. Czym innym jest bowiem przewóz plastikowych mebli ogrodowych, a czym innym transport paliwa cysterną. Cena ubezpieczenia rośnie również w przypadku włączenia dodatkowych elementów, związanych np. z omyłkowym wydaniem towarów osobom nieuprawnionym (oszustom) czy wtargnięciem do przestrzeni ładunkowych osób trzecich. Ochrona dodatkowa może obejmować również np. szkody występujące podczas załadunku i rozładunku, jeżeli należało to do obowiązków przewoźnika.

  Oferty wiodących firm na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Nowej Soli

  Nasza multiagencja prezentuje klientom umowy ubezpieczenia w najbardziej zaufanych towarzystwach na polskim rynku. Koncentracja na konkretnych, indywidualnych potrzebach przedsiębiorstwa oraz szeroki wybór ofert powoduje, że podjęcie przemyślanej decyzji staje się znacznie prostsze. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo cennego czasu, poświęcając go na inne działania, np. poszukiwanie nowych pojazdów do floty czy negocjacje z własnymi klientami.

  Zapraszamy do pozostawienia swojego numeru telefonu lub adresu e-mail i daty końca aktualnej polisy. Przed jej wygaśnięciem odezwie się do Państwa przedstawiciel fullpolisa.pl, prezentując porównanie ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308