Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Police

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę







  Osoba do kontaktu



  Odpowiedzialność, która ciąży na podmiotach rynku transportowego, może sięgać setek tysięcy bądź nawet milionów złotych. Nieustanne poruszanie się po różnych drogach, przewożenie drogocennych towarów i zlecenia o krótkim terminie wykonania – każda z tych rzeczy wiąże się z dużym ryzykiem. Dobrym sposobem na zapewnienie sobie bezpieczeństwa w tym zakresie jest ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Policach swoje usługi proponuje multiagencja fullpolisa.pl. W ofercie posiada ona umowy sprawdzonych, uznanych towarzystw o dobrej pozycji na rynku.

  Na ubezpieczeniach OC teoretycznie każdego roku można zaoszczędzić pewną pulę pieniędzy. Wiele firm nie decyduje się jednak na zmianę polisy, tylko automatycznie przedłuża dotychczasową „z przyzwyczajenia” lub z niechęci do spotkań z agentami. W naszej multiagencji stosowne porównanie ofert można otrzymać elektronicznie, a różnice między wysokościami składek sięgają kilkuset bądź nawet ponad tysiąca złotych za jeden pojazd.

  Nieco bardziej skomplikowana jest problematyka ubezpieczeń OCP. Ich zakres może być całkowicie różny, w zależności od towarzystwa. Przedstawiciele fullpolisa.pl posiadają odpowiednie doświadczenie, by szybko ocenić, która oferta przyda się w danej firmie, a którą można pominąć.

  Poszczególni ubezpieczyciele regulują na własny sposób kwestie związane m.in. ze szkodami podczas załadunku lub rozładunku, wydaniem towaru osobom nieuprawnionym, pozostawieniem przez kierowcę w stanie po spożyciu alkoholu w czasie szkody lub przeterminowanym badaniem technicznym pojazdu. Na uwagę zasługuje w tym miejscu także kwestia odpowiedzialności za szkody z udziałem podwykonawców bądź spowodowane przez nich.

  Jak widać, żeby ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Polic było odpowiednio dopasowane do jego potrzeb, specjalista musi posiadać wszelkie niezbędne informacje na temat bieżącej działalności firmy. Należą do nich m.in.: skład floty, rodzaj przewożonych towarów, kraje do których jeżdżą kierowcy i procentowy udział wyjazdów zagranicznych.

  Jak szukać ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Policach?

  Jeżeli pozostawią Państwo zgłoszenie na naszej stronie, nawet jeśli pozostało jeszcze dużo czasu do końca aktualnej polisy, nasz przedstawiciel odnotuje ten fakt i zadzwoni do Państwa w dogodnym momencie oraz zaproponuje porównanie atrakcyjnych ofert na ubezpieczenie w interesującym Państwa zakresie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308