Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Śląskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Powierzony przewoźnikowi towar ma niejednokrotnie bardzo wysoką wartość, co może spędzać sen z oczu kierowcy oraz szefowi firmy. Ewentualna odpowiedzialność finansowa może bowiem spowodować zachwianie stabilności finansowej przedsiębiorstwa, jeżeli przewożone dobra nie dotrą na czas lub ulegną uszkodzeniu w drodze. Optymalnym rozwiązaniem, pozwalającym ochronić się przed wysokimi odszkodowaniami, jest ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Śląskim wiele zróżnicowanych rozwiązań może zaoferować fullpolisa.pl – multiagencja współpracująca z czołowymi podmiotami rynku ubezpieczeń.

  Dlaczego warto posiadać solidne ubezpieczenie OC i OCP?

  Bezpieczeństwo jest – obok terminowości wykonywania przewozów – podstawową sprawą, na jaką zwracają uwagę klienci zamawiający transport. Gwarancja, że towar jest objęty pełną ochroną ubezpieczeniową, może stanowić atut przewoźnika w prowadzonych negocjacjach. Jest to także sposób na zapewnienie sobie płynności finansowej, gdyż wiele szkód może zostać pokrytych bezpośrednio przez ubezpieczyciela. Każda rozpoczęta trasa wiąże się bowiem z ryzykiem, a zaistniałe szkody mogą być źródłem nieprzewidzianych wydatków, przed którymi skutecznie chroni ubezpieczenie OC i OCP. W śląskim, tak samo jak w innych województwach, coraz więcej podmiotów z branży decyduje się na zakup odpowiednio dobranej polisy OC i OCP lub przegląd posiadanej umowy i jej poszerzenie.

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy?

  Warto dokładnie przeanalizować wyłączenia odpowiedzialności poszczególnych towarzystw oraz franszyzy redukcyjne i integralne. Czynniki te warunkują wysokość składki, ale odgrywają też niebagatelną rolę przy decyzji o wypłacie świadczenia, a także wpływają na jego wysokość. Nie zawsze warto kierować się jedynie ceną ubezpieczenia – ważne jest również, co proponowana umowa gwarantuje.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w śląskim we współpracy z fullpolisa.pl

  Nasi przedstawiciele dobierają polisy do konkretnych potrzeb klienta, uwzględniając jego możliwości opłacania składki, oczekiwania odnośnie udzielanej ochrony ubezpieczeniowej, obroty przedsiębiorstwa czy profil działalności. Umowa „uszyta na miarę” gwarantuje, że polisa zadziała wtedy, kiedy będzie to najbardziej potrzebne, przy jednoczesnym unikaniu płacenia za niepotrzebne – z punktu widzenia danej firmy – elementy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308