Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Słupsk

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Poszukując ofert na dobre ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Słupsku, warto skorzystać z pomocy fullpolisa.pl. Przedstawiciele firmy mogą zaprezentować klientom propozycje różnych towarzystw, dobierając je do indywidualnych oczekiwań i wymagań. W podstawowym zakresie zapewnią one ochronę np. w razie dostarczenia ładunku z opóźnieniem lub jego uszkodzenia, przy zachowaniu konkurencyjnej stawki za ubezpieczenie.

  Kluczowym aspektem, który wpływa na przydatność ubezpieczenia, jest dopasowanie jego zakresu do charakterystyki danej firmy. W fullpolisa.pl dostępne są m.in. umowy obejmujące swoją ochroną towary niebezpieczne ADR lub sprzęty elektroniczne, papierosy, alkohol itp. Przewożąc którykolwiek z rodzajów ładunków, związanych z ponadprzeciętnym ryzykiem, warto upewnić się że polisa go obejmuje.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Słupsku, oferowane przez naszą multiagencję, może działać również np. bez konieczności wpisania podwykonawców do listu przewozowego lub w razie wykonywania kabotażu na terenie Niemiec bądź innych krajów UE. Zakresem można objąć także np. szkody spowodowane rażącym niedbalstwem lub winą umyślną.

  Najważniejsze ryzyka rozszerzające zakres OCP

  W oferowanych przez nas polisach można zawrzeć szereg dodatkowych ryzyk, np. związanych z wtargnięciem do przestrzeni ładunkowej osób trzecich czy wydaniem towaru nieuprawnionym osobom (oszustom). Ochrona może działać również w trakcie załadunku i rozładunku, jeżeli czynności te należą do obowiązków przewoźnika.

  Gdzie szukać oferty na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Słupsku?

  Wiele ofert dostępnych w jednym miejscu to niewątpliwa wygoda. W połączeniu z wiedzą i doświadczeniem przedstawicieli sprawia to, że w fullpolisa.pl można znaleźć wszystkie ubezpieczenia, jakie przydają się w branży transportowej. Multiagencja dba także o to, by stale włączać nowe rozwiązania, dzięki którym klienci będą zawsze na bieżąco z rynkową ofertą. Regularny kontakt z przedstawicielem pozwala co roku aktualizować posiadane ubezpieczenie do bieżącej sytuacji przedsiębiorstwa – dostosować sumy gwarancyjne, zakres ryzyk czy wysokość franszyzy redukcyjnej. Ten ostatni parametr, choć obniża wysokość wypłacanych odszkodowań, to wpływa także na zmniejszenie składki za polisę.

  ZADZWOŃ

  609 103 308