Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Sopot

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Największą wartość w branży transportowej – zaraz obok starannie budowanej floty – stanowią przewożone towary. Uszkodzenie drogocennych przedmiotów lub niewykonanie kontraktu w terminie może powodować powstawanie znacznej odpowiedzialności finansowej, przed którą warto się ochronić. Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Sopocie oraz wielu innych miejscach w Polsce niejednokrotnie uratowało już firmy transportowe przed dużymi kosztami. W multiagencji fullpolisa.pl otrzymać można szereg ofert, obejmujących różne ubezpieczenia tego typu, przygotowane specjalnie dla przewoźników.

  Dokonując z klientem przeglądu dostępnych ofert, przedstawiciele fullpolisa.pl dokładają starań, by proponowane rozwiązania odpowiadały profilowi ryzyka firmy. Należy więc uwzględnić rodzaje towarów, z którymi najczęściej przedsiębiorstwo ma do czynienia, obszar geograficzny, na którym operuje, posiadaną flotę oraz zakres odpowiedzialności.

  Wybieranie spośród dużego zbioru to szansa na zaoszczędzenie znacznych kwot. Jeżeli taki coroczny wydatek przemnoży się przez odpowiednią liczbę lat (czas od założenia firmy), może się okazać że automatyczne przedłużanie jednej i tej samej umowy to duża strata finansowa.

  Oprócz samego momentu zakupu i opłacenia składki za ubezpieczenie, liczy się także stan rzeczy po wystąpieniu jakiejkolwiek szkody. Dobranie optymalnej polisy, często nie najtańszej spośród dostępnych, pozwala także zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy poprzez sprawną wypłatę odszkodowania i uniknięcie jakichkolwiek sporów z towarzystwem. Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Sopocie, zawierane za pośrednictwem fullpolisa.pl, jest zawsze starannie dobrane do potrzeb danej firmy.

  Na co wpływa franszyza redukcyjna w ubezpieczeniu OCP?

  Powoduje ona konieczność samodzielnego regulowania niewielkiej części odszkodowań, dzięki czemu zyskuje się niższą cenę za polisę. Może ona być określona kwotowo lub procentowo. Jeżeli jest to np. 10%, to przy szkodzie o wartości 1200 EUR, klient musi samodzielnie pokryć 120 EUR. Przed podjęciem decyzji o jej włączeniu należy oszacować przypuszczalną wielkość szkód, uwzględniając to, jaką wartość mają przewożone towary.

  Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Sopocie?

  Dzięki pozostawaniu w kontakcie z naszą multiagencją, można zapewnić sobie stały dostęp do czołowych ofert na rynku. Coroczny krótki audyt pozwala sprawdzić, czy posiadane ubezpieczenie nadal spełnia prawidłowo swoją funkcję, a jeżeli nie – zaktualizować je i dopasować do bieżących potrzeb.

  ZADZWOŃ

  609 103 308