Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Świebodzin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Prawidłowo dobrane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika (w Świebodzinie dostępne w fullpolisa.pl) pomaga ochronić firmę w razie pojawienia się nieprawidłowości w realizacji podjętych zleceń. Niedotrzymanie terminu dostarczenia towaru, jego uszkodzenie lub całkowite zniszczenie – z tymi problemami branża transportowa spotyka się na co dzień. Ochrona w ramach polisy skutkuje przeniesieniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika na ubezpieczyciela i uregulowanie przez niego roszczeń.

  O jakie pozycje warto rozszerzać polisy OCP?

  Żeby ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Świebodzinie było skuteczne, a więc zadziałało w momencie wystąpienia szkody, należy dobrać jego zakres do występujących w działalności danej firmy ryzyk. Przygotowując rozwiązania dla klientów, specjaliści fullpolisa.pl uwzględniają m.in. przewóz towarów niebezpiecznych ADR czy ładunki o podwyższonym ryzyku, m.in. leki bądź sprzęt komputerowy. Starannie dopasowana musi być również suma gwarancyjna oraz wykaz rejonów, do których jeżdżą firmowe samochody. Z oczywistych względów wpływa to na wysokość składek, bowiem ryzyko wypadku czy kolizji w poszczególnych krajach jest różne.

  Ochrona w ramach polisy może też obejmować szkody z powodu nieprzestrzegania przez kierowcę przepisów drogowych albo spowodowane w stanie po spożyciu alkoholu. Warto uwzględnić te pozycje w ubezpieczeniu, zwłaszcza jeżeli wysyła się pracowników w odległe rejony.

  Poszczególni ubezpieczyciele różnie traktują kwestię kradzieży z włamaniem – warto sprawić sobie polisę, która zapewni ochronę nie tylko podczas postoju na parkingach strzeżonych. Innym ważnym punktem jest wypłacanie przez towarzystwo odszkodowań w razie zdarzeń z udziałem podwykonawców – poszczególne firmy traktują ten problem w odmienny sposób.

  Oferty czołowych towarzystw na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Świebodzinie

  Firmy, z którymi współpracuje fullpolisa.pl, to absolutni liderzy rynku ubezpieczeń w Polsce. Kontaktując się z multiagencją, zyskują Państwo cenny czas, dzięki obecności wszystkich najlepszych ofert w jednym miejscu. Dodatkowo, nasi przedstawiciele wspierają się bogatym doświadczeniem w pracy z klientem, dzięki czemu są w stanie skutecznie dobrać dla Państwa najlepszą ofertę, skupiając się m.in. na wysokości sumy gwarancyjnej, dodatkowych rozszerzeniach, wyłączeniach odpowiedzialności i innych parametrach.

  ZADZWOŃ

  609 103 308