Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Szczecin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Istnieje wiele sytuacji, w których bezpieczeństwo przewożonego towaru jest zagrożone. Może to być np. ryzyko zepsucia się żywności, jeżeli ciężarówka musi dłuższy czas niż przewidywano spędzić na postoju z powodu trudnych warunków drogowych. Zdarza się też, że do ładunku próbują się dobrać drobni złodzieje lub towar zostaje uszkodzony w wypadku z winy kierowcy. Warto zabezpieczyć się przed konsekwencjami finansowymi takich zdarzeń, wykupując ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Szczecinie dostęp do najlepszych ofert posiada fullpolisa.pl, gwarantując klientom szeroką paletę możliwości i dobierając usługę do ich potrzeb.

  Ubezpieczenie OC/OCP – co warto wiedzieć?

  Każdy ubezpieczyciel przedstawia w ogólnych warunkach umowy zapisy mówiące o obowiązkach ubezpieczonego lub ograniczeniach odpowiedzialności towarzystwa. Mogą one dotyczyć listu przewozowego, odpowiedzialności za podwykonawców, zawartości alkoholu we krwi kierowcy czy obowiązku opieki nad ładunkiem. Warto się z nimi bliżej zapoznać, by wiedzieć jak działa w danej firmie ubezpieczenia OC i OCP przewoźnika – w Szczecinie znacznie łatwiej nadzorować pojazd niż np. w Calais. Szczegółowe zapisy niekiedy określają też właściwości parkingów, na których powinien przebywać ubezpieczony ładunek, by polisa działała.

  OC i OCP przewoźnika w Szczecinie, we współpracy z fullpolisa.pl

  Podejmowanie tak ważnej decyzji, jak wybór ubezpieczenia OC dla przewoźnika, wymaga zdobycia szczegółowej wiedzy na temat ofert różnych towarzystw i ich dokładnego przeanalizowania. Na rynku działają jednak firmy, które znacznie ułatwiają ten proces i prezentują solidne porównania ofert wiodących ubezpieczycieli, co pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. W rozmowie z klientami, przedstawiciele fullpolisa.pl uwzględniają m.in.:

  • zasięg terytorialny przewoźnika;
  • charakterystykę przewożonych towarów;
  • oczekiwaną wysokość składki;
  • możliwość poszerzenia ochrony o dodatkowe klauzule;
  • zapisy wyłączające odpowiedzialność towarzystwa.

  Analiza dostępnych produktów ubezpieczeniowych i świadomy wybór najlepszej dla siebie polisy trwają znacznie krócej, gdy skorzysta się z pomocy fachowca, niż gdy próbuje się tego dokonać samodzielnie. Pracownicy fullpolisa.pl mają na koncie wiele podpisanych umów i przygotowanych indywidualnie dla klienta propozycji, ich wiedza i doświadczenie są na najwyższym poziomie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308