Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Tczew

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Oferta ubezpieczycieli w ramach ochrony przed skutkami spóźnionej dostawy czy dostarczenia towaru z defektami jest szeroka. Zapewnienie sobie umowy dostosowanej do swoich potrzeb pozwala ograniczyć różnego rodzaju koszty (odszkodowania dla klientów i zawyżone składki). Fullpolisa.pl oferuje ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Tczewie, uwzględniając sytuację przedsiębiorstwa i rzetelnie informując o szczegółach konkretnych umów.

  Jakie ryzyka należy włączyć do polisy OCP?

  Staranny wybór ubezpieczenia to priorytetowa sprawa, by móc w pełni skorzystać z jego dobrodziejstw. Przygotowując poszczególne warianty, zwracamy uwagę m.in. na przewóz:

  • niebezpiecznych towarów ADR;
  • szybko psującej się żywności;
  • sprzętu elektronicznego;
  • sprzętu RTV i AGD;
  • paliw;
  • alkoholu i papierosów.

  Dostosowanie zakresu polisy obejmuje również oszacowanie udziału przewozów krajowych i zagranicznych oraz wyszczególnienie państw, do których jeżdżą firmowe pojazdy. Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Tczewie, kupowane w fullpolisa.pl, obejmować może różnorodne ryzyka, pod warunkiem, że te dostępne są w ofercie towarzystw oraz że ich obecność w umowie będzie ustalona z klientem.

  Głównym zadaniem, jakie stawia sobie multiagencja, jest oferowanie ubezpieczeń dokładnie pokrywających codzienne zagrożenia w działalności klienta.

  W zależności od towarzystwa, w umowie można wpisać również franszyzy – integralną i redukcyjną. Pierwsza z nich określa, od jakich kwot rozpoczyna się odpowiedzialność ubezpieczyciela, a jakie odszkodowania klient pokryje samodzielnie. Wprowadza się ją, by obniżyć składkę, a ochronę ubezpieczeniową włączać jedynie w sytuacjach, kiedy jest ona konieczna. Franszyza redukcyjna określa natomiast, jaką część poszczególnych odszkodowań firma pokrywa z własnej kieszeni, a jaka część należy do ubezpieczyciela. Jej wprowadzenie również pozwala obniżyć wysokość składki.

  Najwyższej jakości ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Tczewie

  Multiagencja fullpolisa.pl współpracuje jedynie z czołowymi podmiotami na rynku ubezpieczeń w Polsce. Zyskują więc Państwo gwarancję, że otrzymają sprawdzone rozwiązania. Ich dostępność w jednym miejscu pozwoli natomiast zaoszczędzić czas i pieniądze. Pozostając w kontakcie z przedstawicielem, można bowiem każdego roku sprawdzać dotychczasowe ubezpieczenie i jego konkurencyjność na tle nowych ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308