Ubezpieczenie Allianz Podatnik, polisa podatkowa

  karta produktu

  Wpisz swój numer telefonu - oddzwonimy

  Coraz więcej firm decyduje się na zakup polisy zapewniającej ochronę w razie kontroli podatkowej lub skarbowej. Ubezpieczenie Allianz Podatnik zapewnia pomoc specjalistów, niezależnie od tego czy jest ona potrzebna osobie fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą, czy wielkiej spółce. Zakres ochrony obejmuje wsparcie na etapie kontroli oraz reprezentację firmy podczas ewentualnego sporu z urzędem.

  Polisa podatkowa pozwala ograniczyć ewentualne wydatki

  Allianz podatnik to także możliwość uzyskania pomocy w postępowaniach egzekucyjnych i sporach z nich wynikających, dotyczących zobowiązań i zaległości podatkowych oraz związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Jakie jeszcze zalety posiada polisa podatkowa? W świetle nieustannie zmieniających się przepisów, pomoc specjalisty pomaga być ciągle „na bieżąco”. Wysokość składki jest natomiast znacznie niższa od kosztów, które trzeba ponieść, korzystając z usług licencjonowanej kancelarii podatkowej.

  Pełna ochrona z fullpolisa.pl

  Ubezpieczenie Allianz Podatnik to produkt dla wszystkich tych, którzy chcą posiadać kompleksową ochronę swojej firmy. Niejednokrotnie bowiem zdarza się, że to nie pożar czy wypadek drogowy jest źródłem problemów finansowych, ale przedłużające się kontrole urzędnicze. Z racji jednak, że „nieszczęścia lubią chodzić parami”, warto być ubezpieczonym od każdego z tych ryzyk!

  ZADZWOŃ

  609 103 308