Ubezpieczenie mieszkania i domu

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkęMieszkanieOkreśl sumy ubezpieczenia
Od kiedy ubezpieczasz mienie


Osoba do kontaktuOdpowiedzialność towarzystwa w przypadku uszkodzenia bądź zniszczenia murów budynku, stałych elementów czy dachu to tylko niektóre z zalet, jakie daje ubezpieczenie domu. Może ono obejmować również majątek ruchomy, a więc: wyposażenie RTV i AGD, meble i inne.

Przed czym chroni ubezpieczenie domu?

Dzięki proponowanym polisom można naprawić zarówno szkody powstałe w wyniku działania sił natury (m.in. burze, opady gradu lub porywisty wiatr), jak i wskutek kradzieży czy aktów wandalizmu. Ubezpieczenie mieszkania lub domu warto wzbogacić o ryzyko szkód wyrządzonych osobom trzecim. Dotyczy to przypadkowego zalania mieszkania sąsiada w bloku, czy ugryzienia listonosza bądź kuriera przez psa.

Co mi da ubezpieczenie mieszkania poprzez fullpolisa.pl?

Głównymi korzyściami będą: mnogość dostępnych ryzyk i konkurencyjne wysokości składek. Kilkadziesiąt dostępnych towarzystw i możliwość konsultacji ze specjalistami sprawią, że każdy odnajdzie najlepszą ofertę dla siebie. Ubezpieczenie mieszkania zostanie zarekomendowane z uwzględnieniem takich kwestii, jak m.in.: wartość rzeczywista lub odnowieniowa (brana pod uwagę przy wypłacie odszkodowania) czy odpowiedzialność ubezpieczyciela lub jej brak, za szkody spowodowane np. przez pęknięcie węża w pralce. Koniec z otrzymywaniem ubezpieczeń pozbawionych najważniejszych ryzyk i z płaceniem zbyt wysokich składek!

ZADZWOŃ

609 103 308