Ubezpieczenie na życie i zdrowie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Ubezpieczenie na życie proponowane przez fullpolisa.pl zapewnia rodzinie świadczenie, które pozwoli zachować dotychczasowy standard życia, w razie poważnej choroby, kalectwa lub śmierci jej głównego żywiciela. Elastyczność oferty pozwala również na przygotowanie specjalnej polisy, potrzebnej do zabezpieczenia kredytu hipotecznego lub niezbędnej do realizacji planu sukcesyjnego dla osoby prowadzącej firmę.

  Ubezpieczenie w grupie nieformalnej

  Powyższe funkcje to nie jedyne, które spełnia prawidłowo dobrane ubezpieczenie na życie. Może ono bowiem zapewniać również świadczenia w razie pobytu w szpitalu, uszczerbku na zdrowiu czy śmierci rodzica bądź teścia. Szczególnie poleca się tego typu rozwiązania osobom, które korzystały w przeszłości z ubezpieczenia grupowego w zakładzie pracy, ale obecnie nie mają takiej możliwości.

  Życie i zdrowie

  W ofercie dostępne jest również ubezpieczenie na zdrowie, dające dostęp do fachowej opieki medycznej. Szeroki zakres specjalizacji lekarzy pozwala na skorzystanie z pomocy w wielu sytuacjach. Dodatkowym atutem jest komfort, który dają prywatne placówki.

  Polisy szyte na miarę

  Ubezpieczenie na zdrowie oraz polisy na życie, dostępne za pośrednictwem fullpolisa.pl, prezentują najszerszy zakres ochrony i najkorzystniejsze warunki cenowe, dzięki współpracy z wieloma podmiotami rynku ubezpieczeniowego. Każdy może więc znaleźć odpowiedni produkt, spełniający jego potrzeby i spójny z możliwościami finansowymi.

  ZADZWOŃ

  609 103 308