Ubezpieczenia na życie i zdrowie Marki

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Stały wzrost poziomu życia i świadomości ludzi powoduje, że coraz więcej osób planuje zaopatrzyć się w ubezpieczenie na życie i zdrowie. Marki to jeden z obszarów działalności multiagencji fullpolisa.pl. Proponujemy mieszkańcom szeroką ofertę rozwiązań (aktywne umowy z czołowymi towarzystwami), dzięki której każdy znajdzie najlepszą dla siebie polisę. Pozwoli ona zabezpieczyć swoich najbliższych za niewielką cenę.

  Tego typu polisa obejmuje przede wszystkim śmierć jednego z żywicieli rodziny, ale nie jest to jej jedyna korzyść. Dodatkowymi atutami mogą być wypłaty świadczeń w razie trwałej niezdolności do pracy, pobytu w szpitalu czy zachorowania na śmiertelną chorobę. Dzięki szczegółowej analizie wszystkich dostępnych na rynku ofert, można skomponować idealnie dopasowane do swoich potrzeb ubezpieczenie na życie i zdrowie. Marki i ich mieszkańcy, dzięki obecności fullpolisa.pl, mogą taki proces przebyć szybko i sprawnie, ponieważ przedstawiciel multiagencji kompleksowo i przejrzyście przedstawi korzyści, wynikające z poszczególnych ofert.

  Istnieją również inne korzyści, jakie zapewnia ubezpieczenie na życie i zdrowie. W Markach wiele osób uczyniło sobie z nich przydatny instrument do odkładania pieniędzy na wspomożenie dzieci w starcie w dorosłe życie. Zagraniczna edukacja, wkład własny w kredyt mieszkaniowy czy pierwszy samochód lub organizacja wesela to wydatki, w których bardzo często partycypują rodzice młodych dorosłych. Czy nie łatwiej zgromadzić potrzebne środki, odkładając co miesiąc np. 100 lub 200 zł, niż dopiero w razie wystąpienia takiej potrzeby zaczynać działanie i np. zaciągać pożyczkę. Polisy posagowe to jeden z obszarów działania specjalistów multiagencji fullpolisa.pl, którzy dobierają rozwiązania indywidualnie, uwzględniając możliwości finansowe i preferencje Klienta.

  Kolejnym czynnikiem, na który często zwraca się uwagę podczas rozmów o polisach życiowych, jest oszczędzanie pieniędzy na emeryturę. Wiele osób traktuje ten temat bardzo swobodnie, przyjmując niezwykle bojową postawę pt. „jakoś to będzie”. Specjaliści szacują, że emerytury za kilkadziesiąt lat mogą wynosić mniej niż 50% pensji, obowiązujących u danej osoby w trakcie aktywności zawodowej. Taka przepaść może być opłakana w skutkach, dlatego warto zgromadzić choćby kilkadziesiąt tysięcy złotych, odkładając co miesiąc małe kwoty, by nie musieć wyprzedawać gromadzonego przez całe życie majątku w momencie osiągnięcia wieku emerytalnego i braku sił do dalszej pracy zawodowej lub niemożności znalezienia zatrudnienia.

  ZADZWOŃ

  609 103 308