Ubezpieczenia na życie i zdrowie Ostrołęka

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Rosnąca świadomość Polaków powoduje, że przy wybieraniu polisy na życie chcą oni posiadać pełną gamę rozwiązań, nie poprzestając na propozycjach z jednej tylko firmy. Ich oczekiwania z powodzeniem może spełnić fullpolisa.pl, pośrednicząca przy zawieraniu i obsłudze umów ubezpieczenia z wieloma czołowymi towarzystwami. Zapraszamy do kontaktu osoby, które interesuje ubezpieczenie na życie i zdrowie w Ostrołęce, bowiem jest to jedno z miast w których prowadzimy aktywną działalność.

  Polisa na życie to nie tylko wypłata świadczenia w razie śmierci żywiciela rodziny. Umowy dodatkowe często obejmują także ryzyko kalectwa, trwałej niezdolności do pracy czy poważnego zachorowania. Uzyskana w takim momencie wypłata powoduje, że prywatne leczenie oraz zakup sprzętu i lekarstw nie wiąże się z koniecznością brania dużych kredytów czy wyprzedawania majątku. Ubezpieczenie na życie i zdrowie w Ostrołęce, zawarte za pośrednictwem fullpolisa.pl, często chroni także rodzinę Klienta, a dodatkowe składki nie są wygórowane.

  Tego typu polisy mogą być wyposażone również w opcję gromadzenia kapitału. Systematyczne oszczędzanie stanowi jeden z filarów odpowiedzialnego i bezpiecznego prowadzenia domowego budżetu. Potwierdzają to ci, którzy już posiadają właściwe ubezpieczenie na życie i zdrowie. W Ostrołęce i okolicach mieszka wiele osób, które deklarują, że właściwie nie zauważają odprowadzanych co miesiąc automatycznym zleceniem składek, ale samodzielnie prawdopodobnie nie odkładały by regularnie takich kwot. Przyjemną niespodzianką jest dla nich sprawdzenie stanu polisy na rocznicowym spotkaniu serwisowym z doradcą. Gromadzone w ten sposób kwoty mogą wynikać z posiadania stałej nadwyżki w domowym budżecie i chęci odłożenia ich konsumpcji na przyszłość lub z postawienia sobie wyraźnych celów, takich jak np. zapewnienie posagu dzieciom lub stworzenie sobie prywatnego „funduszu” emerytalnego, zasilającego wypłaty z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, które według prognoz specjalistów mogą nie przekraczać 1/3 pensji z lat aktywności zawodowej.

  Spotkanie z przedstawicielem fullpolisa.pl uwzględnia analizę sytuacji Klienta, tak by ustalone składki mieściły się w założonym budżecie, a oferowane rozwiązania odpowiadały indywidualnym potrzebom, ustalonym podczas rozmowy. Zadowolenie Klientów stawiamy bowiem na pierwszym miejscu.

  ZADZWOŃ

  609 103 308