Ubezpieczenia na życie i zdrowie Piaseczno

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Dzięki polisie na życie można w niedrogi sposób zabezpieczyć sytuację finansową rodziny, na wypadek wystąpienia jednego z licznych nieszczęść, o których regularnie donoszą media i prasa. Staranny wybór jednego z najważniejszych instrumentów finansowych w życiu możliwy jest dzięki fachowej pomocy fullpolisa.pl. Multiagencja uwzględnia bowiem coraz bardziej świadome podejście Polaków do tego zagadnienia. Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą mieć stuprocentowy wpływ na to, jak będzie wyglądało ich ubezpieczenie na życie i zdrowie. Piaseczno to miejsce, w którym firma prowadzi aktywną działalność, zawierając nowe umowy i obsługując dotychczasowe.

  Świadczenie z tytułu zgonu żywiciela rodziny to nie jedyna opcje, którą zapewnia prawidłowo dobrane ubezpieczenie na życie i zdrowie. W Piasecznie, za sprawą fullpolisa.pl, oferowane są bogate w swoim zakresie polisy, gwarantujące wypłatę w razie kalectwa, trwałej niezdolności do pracy, czy lekkich kontuzji i urazów. Wiele umów dodatkowych dotyczy również rodziny ubezpieczonego, co pozwala na zbudowanie optymalnej ochrony dla wszystkich domowników. Pieniądze, uzyskane w razie nieprzychylności losu, pozwalają np. na skorzystanie z bardziej efektywnej, prywatnej opieki zdrowotnej.

  Korzyści, wynikające z posiadania ubezpieczenia na życie, mogą odnieść również osoby zaniepokojone sytuacją Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. We własnej, imiennej polisie, istnieje bowiem możliwość samodzielnego gromadzenia środków, by podtrzymać dotychczasowy standard materialny w „jesieni życia”. Warunki, oferowane przez prywatne firmy, są znacznie bardziej opłacalne ekonomicznie, niż te które zapewnia Państwo. Ochrona ubezpieczeniowa w polisie działa bowiem od pierwszego dnia, a więc w razie nagłej śmierci ubezpieczony pozostawi rodzinie pokaźną sumę. Jeżeli natomiast dożyje on wieku emerytalnego, to otrzymać może uzbierane przez okres trwania polisy środki, pomnożone o wypracowany zysk.

  Tego typu program można też przerwać w trakcie jego trwania i podjąć środki. Co prawda jeżeli dokona się tego we wczesnym momencie, porównując do zakładanego okresu, to można otrzymać sumę mniejszą niż się wpłaciło, ale to nadal o wiele więcej niż w państwowym systemie, gdzie nie ma możliwości wypłacenia ani złotówki w trakcie aktywności zawodowej. Zaprzestanie opłacania składek skutkuje natomiast bezlitosną egzekucją. Jeżeli dodatkowe, samodzielne odkładanie na emeryturę Państwa interesuje, to zapraszamy do poznania produktu, jakim jest ubezpieczenie na życie i zdrowie. W Piasecznie przedstawiciele multiagencji często poruszają ten temat z mieszkańcami.

  ZADZWOŃ

  609 103 308