Ubezpieczenia na życie i zdrowie Radzymin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Kilkudziesięcioletni rozwój rynku usług finansowych spowodował, że proponowane oferty stają się coraz bardziej konkurencyjne, zapewniając Klientom wysokiej klasy produkt za niewygórowaną cenę. Podobnie jest, jeżeli chodzi o ubezpieczenie na życie i zdrowie. Radzymin objęty jest działaniami multiagencji fullpolisa.pl, gotowej na obsługę świadomych Klientów, mających sprecyzowane potrzeby i oczekiwania względem ubezpieczenia. Posiadamy aktywne umowy z szeregiem wiodących ubezpieczycieli, których polisy możemy zaoferować Klientom.

  Oprócz świadczenia z tytułu śmierci głównego żywiciela rodziny, czyli głównego czynnika, na którym opiera się ubezpieczenie na życie i zdrowie, w Radzyminie proponujemy Klientom także zapoznanie się z opcjami dodatkowymi. Obejmować mogą one np. prywatny dostęp do lekarzy – specjalistów, wypłaty świadczeń w razie złamań i innych kontuzji, a także poważniejszych zdarzeń, jak np. kalectwo, śmiertelna choroba czy trwała niezdolność do pracy. Zróżnicowane oferty poszczególnych towarzystw prezentujemy Klientom w sposób rzetelny i przejrzysty, co skutkuje podjęciem najlepszej możliwej, i w pełni świadomej, decyzji.

  Dużym zainteresowaniem, oprócz umów tworzących ochronę ubezpieczeniową, cieszą się także produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. W tej dziedzinie również posiadamy szeroką ofertę, pozwalającą na realizację rozmaitych celów. Najczęściej należy do nich zapewnienie sobie godnego poziomu życia na emeryturze oraz pomoc materialna dzieciom w momencie ich usamodzielniania się. Każdy z Klientów ma oczywiście swój osobisty cel, dla którego kupuje ubezpieczenie na życie i zdrowie. W Radzyminie wiele osób korzysta z tej formy oszczędzania ze względu na możliwość osiągnięcia zysku oraz gwarancję ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego, że przejmie ono opłacanie składki w razie niezdolności do pracy czy kalectwa Klienta. Takich korzyści nie zapewniają lokaty bankowe ani np. jednostki funduszy inwestycyjnych.

  Polisy oszczędnościowe i inwestycyjne posiadają także możliwość podwyższania i obniżania składek, zmiany ich częstotliwości, a nawet wpłaty jednorazowej lub zawarcia umowy na całe życie. Jest to możliwe ze względu na szeroki zakres współpracy, prowadzonej przez fullpolisa.pl, którą objęte są najlepsze towarzystwa w kraju.

  Krótkie podsumowanie najważniejszych funkcji ubezpieczeń na życie:

  • zapewnienie rodzinie środków do życia w razie śmierci osoby generującej dochód;
  • zabezpieczenie kredytu mieszkaniowego;
  • ochrona na wypadek poważnych zachorowań, wypadków czy niezdolności do pracy;
  • zgromadzenie środków do godnego życia na emeryturze;
  • stworzenie posagu dla dzieci.
  ZADZWOŃ

  609 103 308