Ubezpieczenia na życie i zdrowie Zielonka

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Polisy życiowe, dzięki swoim właściwościom, pozwalają na zapewnienie rodzinie godziwego bytu nawet pomimo niesprzyjającego losu. Nabycie tego, niezwykle istotnego instrumentu finansowego, powinno być poprzedzone szczegółową analizą swojej sytuacji i rynkowej oferty. Wzrasta świadomość Polaków w zakresie dostępnych wariantów tego typu polis, do czego z ochotą przyczynia się multiagencja fullpolisa.pl Zapraszamy osoby, które interesuje ubezpieczenie na życie i zdrowie. Zielonka jest jednym z obszarów naszej działalności, podczas której pośredniczymy w zawieraniu umów z ubezpieczycielami i obsługujemy polisy Klientów.

  Polisy, oferowane przez czołowych ubezpieczycieli, obejmować mogą dodatkową ochronę ubezpieczeniową dla wszystkich członków rodziny, działającą np. w razie złamań czy poważniejszych kontuzji, zabiegów operacyjnych lub nawet kalectwa. Dodatkowe składki często wynoszą kilka bądź kilkanaście złotych miesięcznie, co dodatkowo podwyższa atrakcyjność oferty, jaką jest kompleksowe ubezpieczenie na życie i zdrowie. Zielonka posiada dostęp do najlepszych polis na rynku, dzięki obecności multiagencji fullpolisa.pl., dostosowującej zakres ubezpieczeń ściśle do potrzeb indywidualnych danego Klienta.

  Warto zwrócić uwagę na kwestię prognoz emerytalnych, dotyczących większości społeczeństwa w wieku produkcyjnym. Wielu ludzi zakłada, że ich emerytura będzie podobna do wynagrodzenia otrzymywanego podczas aktywnej pracy, lub niewiele niższa. Specjaliści nie są niestety aż takimi optymistami i wskazują na ryzyko, że większość osób, którym do emerytury zostało 15 i więcej lat, utrzymać się będzie musiała nawet za 1/3 tego, co obecnie zarabia. Oznacza to albo drastyczny spadek poziomu życia i wyprzedaż części majątku, albo konieczność oszczędzania lub – jeśli zdrowie na to pozwoli – pracę do śmierci. Jaki ma z tym związek ubezpieczenie na życie i zdrowie? W Zielonce wiele osób wykorzystuje tego typu instrument do gromadzenia środków na starość, które mogą zarówno pozwolić na skromne życie z zapłaconymi rachunkami i wykupionymi lekarstwami, jak i posłużyć do zapewnienia sobie odrobiny szaleństwa, np. podróży dokoła świata. Ten drugi wariant będzie, rzecz jasna, wymagał opłacania wyższej składki.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl, dzięki dostępowi do najlepszych ofert na rynku, potrafią dostosować czas trwania, wysokość gwarantowanych sum i składek oraz inne parametry do potrzeb konkretnego Klienta, co jest dużym atutem multiagencji. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku, związanego z samodzielnym poznawaniem pojedynczo wszystkich rynkowych propozycji.

  ZADZWOŃ

  609 103 308