Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej dolnośląskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Stale rośnie popularność zatrudnienia przez agencje pracy tymczasowej. Ta forma współpracy jest atrakcyjna zarówno dla pracodawców użytkowników, którzy dzięki temu m.in. redukują swoje obowiązki administracyjne, jak i dla pracowników, poszukujących elastycznej formy tymczasowego zatrudnienia. Jakie rodzaje odpowiedzialności występują po stronie agencji? Przed czym podmiot ten powinien się solidnie ubezpieczyć? Wszystkie odpowiedzi można uzyskać od przedstawicieli fullpolisa.pl, dysponujących bogatą wiedzą i mogących przygotować szereg atrakcyjnych ofert.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej w kontekście szkód wyrządzonych przez jej pracowników

  Według obowiązującego stanu prawnego, agencja pracy tymczasowej odpowiada za szkody wyrządzone przez jej pracownika na mieniu pracodawcy użytkownika. Szczególnie dotkliwy może być koszt odkupienia drogocennego towaru czy specjalistycznego sprzętu. Niezbędne dla zapewnienia sobie bezpieczeństwa w tym zakresie jest ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. W dolnośląskim większość firm decyduje się na zakupienie w ramach umowy dodatkowej klauzuli. Jej obecność powoduje, że ubezpieczyciel wypłaca pracodawcy użytkownikowi odpowiednie odszkodowanie, a agencja nie musi sięgać po środki do bieżącej puli.

  Czy ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej chroni również pracowników agencji?

  Oprócz szkód, które pracownicy wyrządzają pracodawcy użytkownikowi, oni sami również w oczywisty sposób narażeni są na uszczerbek na zdrowiu lub uszkodzenie własnego mienia. Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z dolnośląskiego, jeżeli posiada w swoim zakresie odpowiednią klauzulę, zapewnia ochronę także w sytuacji, kiedy to pracownik będzie poszkodowany. Najbardziej spektakularnymi przykładami są tutaj poważne wypadki przy pracy, które niejednokrotnie powodują powstanie odpowiedzialności na wielotysięczne kwoty.

  O czym warto pamiętać, nabywając ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy?

  Wymienione powyżej parametry ubezpieczeń dla agencji pracy tymczasowej mają kluczowe znaczenie w dobieraniu zakresu ochrony. Równie ważne są właściwe sumy gwarancyjne, dostosowane do rozmiarów ewentualnych szkód, występujących w bieżącej działalności. Im większa jest taka suma, tym spokojniej właściciel firmy może spoglądać w przyszłość.

  Poszukując ofert, dotyczących ubezpieczeń OC agencji pracy tymczasowej z dolnośląskiego, warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy specjalistów fullpolisa.pl – odpowiedzą oni na wszelkie pytania i dostosują kształt umowy do indywidualnych potrzeb.

  ZADZWOŃ

  609 103 308