Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Gdańsk

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Odpowiedzialność, jaka spoczywa na agencji pracy tymczasowej, obejmuje wiele aspektów i może powodować powstawanie wysokich roszczeń, zagrażających bieżącemu budżetowi firmy. Jak zapewnić sobie ochronę przed takimi ewentualnościami? Dobrą odpowiedź na to pytania zdają się przedstawiać towarzystwa ubezpieczeniowe, a ze szczegółami ich ofert zapoznają klientów specjaliści fullpolisa.pl.

  Co musi mieć ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej, by zapewniało ochronę przed szkodą ze strony pracownika?

  Biorąc pod uwagę występującą obecnie, szeroką ofertę rynkową, dziś nie wystarczy jedynie wykupić „jakiejś” polisy. Nawet przeznaczenie sporej puli środków nie stanowi gwarancji, że wdrożone rozwiązanie pokryje wszystkie ryzyka firmy. Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Gdańska, by spełniało właściwie swoją funkcję, musi zostać starannie dobrane, z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji klienta. Specjaliści fullpolisa.pl biorą pod uwagę konieczność wykupienia klauzul dodatkowych i rzetelnie informują o nich swoich rozmówców. W przypadku agencji pośrednictwa pracy niezbędne jest włączenie odpowiedzialności m.in. za szkody w mieniu powierzonym ubezpieczonemu w celu wykonania usługi, za szkody spowodowane przez podwykonawców czy za szkody spowodowane w mieniu należącym do osób trzecich. Bez tego typu rozszerzeń firmowa polisa w wielu sytuacjach staje się bezużyteczna.

  Jak działa ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej w kontekście odszkodowania dla pracownika po wypadku?

  Jeżeli do głównej umowy dołączy się odpowiednie rozszerzenie, to ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Gdańska może obejmować również wypłaty dla pracowników, poszkodowanych w wypadku przy pracy. Warto włączyć tę opcję do posiadanej polisy, gdyż przy ciężkich wypadkach ewentualne roszczenia mogą sięgać nawet setek tysięcy złotych. Mało która firma może w każdej chwili wygenerować taką kwotę z bieżących środków.

  Najważniejsze klauzule w ubezpieczeniu OC agencji pośrednictwa pracy

  Dobre ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Gdańska powinno zawierać opisane wcześniej klauzule – gwarantujące wypłatę środków poszkodowanemu pracodawcy użytkownikowi, pracownikom agencji oraz podmiotom trzecim. Pozbycie się bezpośredniej odpowiedzialności pomaga w zachowaniu stabilności budżetu i pozwala zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć np. na dalsze rozwijanie firmy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308