Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Gorzów Wielkopolski

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Coraz więcej osób i firm korzysta z usług agencji pracy tymczasowej. Zwalniają one działy kadr poszczególnych przedsiębiorstw z długotrwałego i czasochłonnego procesu rekrutacji, a samym zapewniają pracownikom szybką i pewną okazję do zarobienia pieniędzy. Z tego typu działalnością pośredniczącą wiąże się jednak spory zakres odpowiedzialności, dotyczący np. szkód, w których ucierpi mienie pracodawcy użytkownika lub które dotykać będą samego pracownika. Jak należy się zabezpieczyć, by nie ponosić samodzielnie kosztów odszkodowań? Odpowiedź na to pytanie dostępna jest u przedstawicieli fullpolisa.pl.

  Jak ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej działa w przypadku szkód spowodowanych przez pracowników?

  Wiele podmiotów, działających na rynku pośrednictwa pracy, ponosi spore koszty szkód spowodowanych przez własnych pracowników. Zniszczenie mienia, należącego do pracodawcy użytkownika czy osoby trzeciej, bądź spowodowanie u nich uszczerbku na zdrowiu, powoduje powstanie po stronie agencji obowiązku wypłaty odszkodowania. Mając jednak dobre ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Gorzowa Wielkopolskiego, można skutecznie ochronić się przed takimi wydatkami, a po bieżące środki sięgać jedynie wtedy, gdy zbliża się termin zapłaty składki ubezpieczeniowej.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej – szkody, w których ucierpiał pracownik

  Dobrze skomponowana polisa chroni nie tylko w razie szkód spowodowanych przez pracownika, ale również takich, w których sam pracownik poniósł stratę na zdrowiu lub mieniu. Proponowane w fullpolisa.pl ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Gorzowa Wielkopolskiego może zawierać rozszerzenie, znane szerzej jako „OC pracodawcy”, zapewniające wypłatę świadczenia za wypadek przy pracy. Może ono uzupełnić odszkodowanie, które pracownik otrzyma z ZUS.

  Ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy – czego nie może w nim zabraknąć?

  Specjaliści fullpolisa.pl dołożą wszelkich starań, by proponowane ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Gorzowa Wielkopolskiego zawierało nie tylko wszystkie niezbędne klauzule dodatkowe, ale również by zapewniało wypłaty w wystarczających kwotach, tj. nie powodujących konieczności „dokładania” środków z bieżącego budżetu firmy. Oferujemy również audyty dotychczas posiadanych umów, by sprawdzić, czy spełniają one w pełni potrzeby ubezpieczeniowe klienta.

  ZADZWOŃ

  609 103 308