Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Katowice

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadząc agencję pracy tymczasowej, warto dokładnie zorientować się w zakresie odpowiedzialności, jaki spoczywa na tego typu podmiocie. Różne strony mogą rościć sobie prawa do odszkodowań z różnych powodów. Jak można stworzyć sobie odpowiednią ochronę przed takimi wydatkami? Odpowiedzi na to pytanie udzielają codziennie specjaliści fullpolisa.pl, prezentując klientom najlepsze oferty od towarzystw ubezpieczeniowych.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej, a szkody spowodowane przez jej pracowników

  Obecny stan prawny zakłada, że w razie wystąpienia szkody spowodowanej przez pracownika agencji pośrednictwa, to właśnie ona odpowiada za koszty naprawienia sprzętu, odkupienia towaru itp. Nie ma stuprocentowo skutecznej metody, pozwalającej zapobiec takim zdarzeniom, jednak każdy może starannie dopasować do swoich potrzeb ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. Z Katowic i okolicznych miejscowości multiagencja fullpolisa.pl otrzymuje stosunkowo dużo zapytań. Odpowiedź na każde z nich jest indywidualna i uwzględnia zapotrzebowanie danego podmiotu. Niemal zawsze jednak specjaliści uwzględniają klauzule dodatkowe, dzięki którym agencja nie musi samodzielnie naprawiać szkód, jakie jej pracownicy wyrządzili na mieniu pracodawcy użytkownika czy osób trzecich. To podstawowa forma ochrony finansowej w branży pośrednictwa pracy.

  Jaki zakres ochrony zapewnia ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej jej pracownikom?

  Warto w zawieranej polisie uwzględnić także odpowiedzialność za szkody rzeczowe i zdrowotne, które mogą wystąpić u pracowników wskutek wypadku przy pracy. Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Katowic, jeżeli będzie zawierać taką pozycję, zapewni wypłatę odszkodowania, a to z kolei w znacznym stopniu ograniczy ryzyko zbyt drastycznego naruszenia firmowego budżetu. Otrzymanie przez poszkodowanego pracownika środków spowoduje również, że opinia na temat agencji w lokalnym środowisku pozostanie bez zarzutu.

  Jak działa kompleksowe ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy?

  Przygotowując wniosek o ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Katowic przedstawiciele fullpolisa.pl uwzględnią każdy szczegół w działalności klienta, tak by nie pominąć żadnego z ryzyk. Takie staranne podejście zapewnia dużą korzyść w przyszłości – ewentualne zgłoszenie szkody odbywa się bez strachu czy posiadana umowa ją pokryje.

  ZADZWOŃ

  609 103 308