Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Kraków

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Ważna rola, jaką pełnią na rynku pracy agencje pośrednictwa, wiąże się również z wysoką odpowiedzialnością. Z oczywistych względów sama agencja, a także pracodawca użytkownik nie mają tak szerokich możliwości przeszkolenia i kontroli pracowników tymczasowych, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych form zatrudnienia. W związku z tym nieco większe staje się ryzyko wystąpienia szkód. Za które z nich odpowiada agencja pośrednictwa? Na to pytanie precyzyjną odpowiedź może udzielić przedstawiciel fullpolisa.pl, zapoznając jednocześnie klienta z propozycjami czołowych towarzystw ubezpieczeniowych, zapewniających adekwatny zakres ochrony.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej – szkody spowodowane przez pracowników

  Jeżeli pracownik agencji pośrednictwa spowoduje szkodę, to – zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym – obowiązek jej naprawienia spoczywa na agencji, jako bezpośrednim pracodawcy sprawcy. Nie sposób uciec od tej odpowiedzialności, jednak można zapewnić sobie ochronę ubezpieczeniową, dzięki której odszkodowanie wypłaci towarzystwo. Dobrze dobrane ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej (w Krakowie dostępne w fullpolisa.pl) obejmie tego typu sytuacje, gwarantując stabilność jej budżetu i spokojny sen szefostwa.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej, a naprawienie szkody wyrządzonej pracownikowi

  Dobrze dobrana polisa chroni agencję nie tylko w sytuacji, gdy szkodę spowoduje któryś z jej pracowników. Ochrona działa również w razie wypadku przy pracy i strat rzeczowych bądź uszczerbków na zdrowiu, w których poszkodowani będą właśnie pracownicy. Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Krakowa, zawierające powyższe elementy, zapewnia wypłatę środków uzupełniających kwoty uzyskane z ZUS. Warto zadbać o tę pozycję, by zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i cenny czas, a także zadbać o reputację firmy na lokalnym rynku.

  Ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy przygotowane przez fachowców

  Kontaktując się z multiagencją fullpolisa.pl można zyskać pewność, że porównanie kilku ofert zostanie przygotowane przez specjalistę. Wiedza i doświadczenie przedstawicieli pozwala im bowiem na nadanie niemal dowolnego kształtu ubezpieczeniu OC agencji pracy tymczasowej z Krakowa. Pod uwagę zostanie wzięta wielkość zatrudnienia, charakter podejmowanych zleceń czy możliwości finansowe w zakresie opłacania składki.

  ZADZWOŃ

  609 103 308