Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej łódzkie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda agencja pracy tymczasowej, wysyłając pracowników do wykonywania zadań na rzecz pracodawcy użytkownika, przyjmuje też na siebie odpowiedzialność. W przypadku gdyby pracownik agencji spowodował szkodę, dotykającą zarówno pracodawcy użytkownika, jak i osób trzecich, jej naprawienie jest obowiązkiem agencji pośrednictwa. Jak się przed tym zabezpieczyć? Zgłaszając się do przedstawiciela fullpolisa.pl, który przyjrzy się sytuacji firmy i na podstawie uzyskanej wiedzy przygotuje konkretne propozycje umów w najlepszych towarzystwach ubezpieczeniowych.

  Jak ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej działa w przypadku spowodowania szkody przez pracownika?

  Jednym z największych zagrożeń, przed jakimi stają każdego dnia podmioty z branży pośrednictwa pracy, jest możliwość spowodowania kosztownej szkody przez pracownika. Możliwość wyszkolenia personelu czy zadbania o bezpieczne warunki pracy jest bowiem w przypadku pośrednictwa znacznie niższa niż ta, którą ma na co dzień każde „zwyczajne” przedsiębiorstwo. Dobrą ochronę przed opisywanym ryzykiem stanowi ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. W łódzkim wielu klientów korzysta z polis, w których włączono szereg klauzul dodatkowych, bardzo przydatnych w tej konkretnej dziedzinie biznesu.

  Czy ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej obejmuje również szkody na pracownikach?

  Do ważnych funkcji, które spełnia prawidłowo skonstruowane ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z łódzkiego należy również zapewnianie odszkodowań pracownikom, poszkodowanym w wyniku wypadków przy pracy. Sprawna realizacja tego typu roszczeń nie tylko zapewnia porządek w budżecie, ale odpowiada także za reputację agencji na rynku. Jeżeli wypłata nastąpi szybko i będzie opiewać na odpowiednią kwotę, wówczas bez problemu pojawią się kolejni chętni do współpracy z firmą, która dba o swoich pracowników w każdej sytuacji.

  Na co warto zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy?

  Porównując różne propozycje umów, warto sprawdzić, czy dane ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z łódzkiego prezentuje odpowiedni zakres rozszerzeń odpowiedzialności oraz wystarczające sumy gwarancyjne. Na wszystkie te parametry akcent położy specjalista fullpolisa.pl w rozmowie z klientem. Dzięki temu podjęcie świadomej decyzji będzie znacznie łatwiejsze niż podczas samodzielnych poszukiwań.

  ZADZWOŃ

  609 103 308