Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej lubuskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Agencje pracy tymczasowej każdego dnia kojarzą pracowników z pracodawcami użytkownikami, spełniając konkretne potrzeby wszystkich stron transakcji. Nie wolno jednak zapominać o tym, że specyficzne uwarunkowania formalno-prawne stwarzają również po stronie agencji określoną odpowiedzialność za szkody, w których ucierpi pracodawca użytkownik i jego mienie lub pracownik. Jaki zakres ochrony trzeba wykupić, by zabezpieczyć swoje finanse? Odpowiedź można uzyskać w rozmowie z przedstawicielem fullpolisa.pl. Zaprezentuje on adekwatne do potrzeb danego klienta propozycje ubezpieczenia.

  Szkody spowodowane przez pracowników, a ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej

  Dużą bolączką dla wielu agencji pośrednictwa pracy jest konieczność odpowiadania za szkody, które ich pracownicy powodują podczas realizowania powierzonych im zadań. Ten problem można jednak znacznie zredukować, gdy zadba się o odpowiednie ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej (w lubuskim dostarczane przez fullpolisa.pl). Specjaliści multiagencji są w stanie optymalnie dopasować paletę klauzul dodatkowych, które obejmą ochroną wszystkie newralgiczne – z punktu widzenia prowadzonej działalności – ryzyka.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej – gdy poszkodowanym jest jej pracownik

  Dużym obciążeniem dla agencji bywają też odszkodowania, które trzeba wypłacać pracownikom poszkodowanym w wypadkach przy pracy. Ich szybka realizacja w pełnej kwocie to kolejna zaleta, którą niesie ze sobą dobre ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. W lubuskim większość klientów dobiera ten element ochrony, woląc spać spokojnie, niż obawiać się każdego dnia nagłego pojawienia się dużych roszczeń, na które brak aktualnie środków w budżecie.

  Ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy – klauzule dodatkowe na wagę złota

  O tym, czy dana polisa sprawdzi się w konkretnej firmie, decyduje dobranie do niej odpowiednich klauzul dodatkowych oraz sum gwarancyjnych w wysokościach, które gwarantują pokrycie najbardziej prawdopodobnych szkód. We wszystkich tych kwestiach na co dzień pomagają specjaliści fullpolisa.pl, dzięki którym ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z lubuskiego sprawdzi się w każdej sytuacji, a przy bardziej poważnych zdarzeniach może wręcz uratować firmę przed utratą płynności finansowej i koniecznością wyprzedawania majątku.

  ZADZWOŃ

  609 103 308